Jak urządzić sypialnię?

Jak urządzić sypialnię?

Jak urządzić sypialnię? Na to pytanie odpowiadamy, w artykule inspirując i wskazując na kluczowe rzeczy, których w tym miejscu nie może zabraknąć. Sprawdź nasze porady i odmień swoje miejsce odpoczynku.

Jak urządzić sypialnię?
Jak urządzić sypialnię?

pinterest.com

Sypialnia to miejsce, w którym nie może być zbyt dużo przedmiotów. Stawiaj na minimalizm i nie magazynuj zbędnej ilości rzeczy. To, co najważniejsze, to łóżko – musi być wygodne. Poświęć, więc dużo czasu na wybór materaca. Kiedy już go wybierzesz – zastanów się nad kolorem pościeli i narzuty. Muszą to być kolory, które lubisz i dzięki którym poczujesz się lepiej. My rekomendujemy te mleczne, beżowe i w kolorze butelkowej zieleni. Dobrym pomysłem na desgin pokoju jest fototapeta. Taka z motywem lasu i gór, będzie doskonała. Nada industrialnego wyglądu Twojej przestrzeni i ukoi Twoje zmysły po całym, ciężkim dniu. Narzuta może być też formą nakrycia jesienną porą. Kiedy zdecydujesz się na popołudniową drzemkę, wykorzystasz ją, by nie naruszać pościeli. Pledowe narzuty będą idealne. Są ciepłe i mają oryginalny look.

Oświetlenie
Jak urządzić sypialnię?

pinterest.com

Poza głównym oświetleniem warto mieć w sypialni serię lampek, mniejszych lamp, świeczek, a nawet proste, wiszące girlandy. Taki wybór przełoży się na klimat miejsca, w którym przyjdzie Ci odpoczywać. Sprawi również, że chwile, które spędzasz w towarzystwie swojego partnera, będą magiczne, intymne i romantyczne. Twórz własne lampy, konstrukcje na świeczki czy ozdobne świeczniki. Taki home design ceni się bardziej niż klasyczny zakup. Świeczki również możesz wykonać sama, wybierając ulubione zapachy.

Fotografie i lustra
Jak urządzić sypialnię?

pinterest.com

Sypialnia to miejsce, w którym nie może zabraknąć fotografii osób, które kochamy lub inspirujących zdjęć z ulubionych podróży. Coś, co sprawi, że się uśmiechniesz, że pomyślisz o kimś dobrze. Takie fotografie idealnie podkreślą magię tego miejsca. Nie zapomnij również o lustrach. Poza tym, że lubisz się w nich przeglądać, by sprawdzić, czy stylizacja, którą wybrałaś, jest doskonała, optymalnie powiększają przestrzeń i nadają jej innego wymiaru. Zastanów się, co jeszcze sprawia Ci radość i co daje Ci ukojenie po ciężkim dniu. Mogą to być kadzidełka, wachlarze na ścianach, może prosty napis na ścianie, albo duża ilość poduszek i puchowe dywany? Eksperymentuj w zgodzie z własnymi potrzebami. Czuj się w tym miejscu jak królowa.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *