Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jaka sukienka dla mamy na komunie?

Komunia to niezwykle ważna uroczystość dla młodego człowieka. Przygotowania do niej trwają wiele tygodni. Wiadomo, że już wcześniej należy zabukować salę i wybrać menu. Nie bez znaczenia jest jednak ubiór rodziców. Od niego w naprawdę bardzo dużej mierze będzie zależało ich samopoczucie, ale również to w jaki sposób będą prezentowali się na fotografiach pamiątkowych.

Jaka sukienka dla mamy na komunie?

Sukienka dla mamy na komunie to nie tylko wygodna kreacja, ale również taka która będzie dopasowana do sylwetki. Dlatego wiele pań mimo wszystko decyduje się na modele, które są rozkloszowane ku dołowi. Dobrym rozwiązaniem wydają się być takie sukienki, które mimo wszystko klasyczne sukienki w ulubionych kolorach. Nie tylko można będzie czuć się piękną, ale przede wszystkim można będzie je z powodzeniem wykorzystać również na inne okazje. Od czasu do czasu można więc na coś takiego się zapatrywać, gdyż nawet jeśli początkowo chcemy kupić specjalnie sukienkę na te okazję, to bardzo szybko można będzie zmienić swoje zdanie.

Jaka sukienka do masywnych łydek?

Dość spora grupa pań posiada kompleks masywnych łydek. Czasami wystarczy odpowiednia długość sukienki, by można było je z łatwością zamaskować. Jeśli ogólnie nogi są zgrabne, można postawić na sukienkę mini lub do kolan. Nieodpowiednia długość to właśnie taka, gdzie dół sukienki kończy się na łydce lub w jej połowie. W ten sposób nie tylko optycznie skracamy nogi ale również sprawiamy, że same łydki prezentują się jeszcze bardziej topornie. Ciekawa opcją jest oczywiście sukienka maxi. Nie tylko jest w stanie doskonale zamaskować wszelkie niedoskonałości, ale również doskonale wpływa na wygląd całej sylwetki.
Zdj. Born2be

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *