Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jaka sukienka dla osoby z szerokimi biodrami?

Sukienka to nie tylko sposób na to, by móc poczuć się maksymalnie kobieco w swoim własnym ciele, ale przede wszystkim po to, by z łatwością ukryć wszelkie mankamenty sylwetki. Właśnie z tego powodu tak duże znaczenie ma dobranie konkretnego modelu dla danej sylwetki.

Jaka sukienka dla osoby z szerokimi biodrami?

Szerokie biodra można z łatwością zamaskować dobierając odpowiedni krój sukienki. Wiadomo, że nie zawsze sukienka będzie w stanie się sprawdzić, dlatego spódnicę również można będzie właściwie dobrać. Na czym należy się skupić? Przede wszystkim podstawą wydaje się znalezienie takiego kroju sukienki, która nie będzie przylegała do ciała. W ten właśnie sposób z łatwością można będzie zamaskować pełniejsze biodra. Przede wszystkim stawiając na model ze zdobioną górą, można będzie odwrócić uwagę od bioder i skupić przykładowo na ładnej talii czy biuście. Takie rozwiązanie będzie mogło się sprawdzić bez względu na okazję, na którą decydujemy się założyć taką właśnie sukienkę.

Jaka sukienka dla niskiej osoby?

Niskie kobiety bardzo często obawiają się tego, że jednak dobierając sukienkę będą mogły jedynie skrócić swoją sylwetkę. Jednak umiejętnie dobrana sukienka może nie tylko wysmuklić sylwetkę, ale również ukryć wszelkiego rodzaju mankamenty. Śmiało można więc postawić na model który sięga do kostek, bądź też do kolan. Taka długość nie tylko wydłuży sylwetkę, jednak stawiając na model odcinany pod biustem można będzie ją również wysmuklić. Daje to więc bardzo wiele możliwości jeśli chodzi o stylizacje. Od czasu do czasu warto jest zastanowić się nad możliwościami jakie dają sklepy, ponieważ moda się zmienia, a co za tym idzie opcje zakupu nowych sukienek również. Sukienka dla niskiej osoby może prezentować się wspaniale, pod warunkiem, że zostanie dobrze dobrana.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *