Jaka sukienka do masywnych nóg?

Posiadanie masywnych nóg jakiś czas temu, nie było żadnym problemem. Kiedyś nosiło się zwyczajnie długie sukienki i spódniczki, co oznaczało, że zamaskowanie masywniejszych kształtów było banalnie proste. W jaki sposób przedstawia się to teraz? Otóż wiele zależy od stylu ubierania się jaki preferuje dana kobieta. Wiadomo, że ile kobiet tyle sposobów na ubieranie.

Jaka sukienka do masywnych nóg?

Obecnie masywne nogi to zmartwienie bardzo wielu pań. Wiadomo, że bardzo często jest to problem na wyrost, gdyż kobiety nie zawsze obiektywnie oceniają swoją sylwetkę. Jednak bardzo często rzeczywiście te uda czy łydki bywają masywniejsze. W jaki sposób można sobie z nimi poradzić? Przede wszystkim krój sukienki, jak i pewnego rodzaju aplikacje na niej są w stanie wiele zdziałać. I tak w przypadku masywniejszych łydek warto jest postawić na sukienki maxi, ponieważ to właśnie one doskonale będą w stanie je ukryć. Najgorszą możliwością w takiej sytuacji jest postawienie na sukienkę, która będzie kończyła się na równi z kolanami czy też w połowie łydek. Dzięki temu można będzie nie tylko nie ukrywać większych łydek, ale jeszcze bardziej je podkreślić i zwrócić na nie uwagę. W przypadku masywniejszych ud, warto jest postawić na długość sukienki do kolan. Oczywiście warto jest wiedzieć, że jeśli nie będzie ona przylegała do ciała, a nawet będzie miała plisowania, to podziała na plus.

Jaka sukienka dla młodej na poprawiny?

Poprawiny to bardzo często spory problem. Z jednej strony większość budżetu na daną imprezę przeznaczamy na pierwszy dzień zabawy. Z drugiej wiadomo, że tego drugiego dnia, również chcemy się fajnie prezentować. Bardzo wiele kobiet decyduje się na zakup drugiej sukienki na tyle klasycznej, że będzie można ją z powodzeniem wykorzystać również na inne okazje. To samo jeśli chodzi o sukienkę na przebranie z pierwszego dnia. Z pewnością tego typu podejście wydaje się na tyle dobre, że wydane pieniądze w pewnym sensie zostaną rozłożone w czasie i znacznie lepiej wykorzystane. Stąd też fajnie sprawdzi się zarówno sukienka maxi jak i krótsza. Wiele zależy od tego, jaki styl preferujemy, ale również którą można będzie znacznie częściej wykorzystać.
Zdj. Mohito

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *