Jaka sukienka do masywnych ramion?

Bardzo często w szafach posiadamy tak wiele różnego rodzaju sukienek, że dość trudno jest nam to wszystko nie tylko zmieścić, ale tym bardziej posegregować w taki sposób, by jednak wiedzieć które na jaką okazję należy ubierać. W tego typu sytuacjach nieprawdopodobnie duże znaczenie będzie mogło mieć nie tylko odpowiednie podejście do kwestii związanych właśnie z sukienkami.

Jaka sukienka do masywnych ramion?

Masywne ramiona można z łatwością ukryć. Dlatego tak duże znaczenie ma właściwe podejście do zakupu tego typu strojów. I tak nawet jeśli do tej pory mimo wszystko brakowało wiedzy i doświadczenia w tego typu zakupach, to jednak bardzo szybko można będzie to zmienić. Od czasu do czasu zmienia się moda, jednak jeśli jakaś kobieta pragnie zamaskować sobie ramiona, to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie przede wszystkim zdecydowanie się na sukienkę posiadającą rękaw. Oczywiście może to być krótki rękaw, najważniejszą kwestią jest tutaj jednak to, by był, gdyż w ten sposób można będzie zamaskować masywne ramiona. Obecnie jest naprawdę bardzo dużo tego typu modeli sukienek, dlatego znalezienie takiej, która spełni wszelkie nasze oczekiwania nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Jaka sukienka wyszczupla optycznie?

Przede wszystkim, jeśli pragniemy wyszczuplić sylwetkę optycznie, to koniecznie należy zastanowić się nad tym, w jaki sposób do tej pory udawało się zakupić sukienki. Śmiało można postawić na takie kroje, które będą sięgały do kolan. Oczywiście można postawić na długość sięgającą do połowy łydek, jednak warunek jest tutaj taki, by połączyć tę długość sukienki z butami na wysokich obcasach. Koniecznie należy mieć świadomość co do tego, że mimo wszystko bardzo duże znaczenie ma tutaj nie tylko krój, ale również kolorystyka. Stąd też warto jest postawić na drobne wzory, zamiast bardzo dużych elementów. W ten właśnie sposób również można będzie wiele zyskać. Jeśli chodzi o wzory, można postawić na pionowe ułożenie wzoru, bądź też po skosie, najlepiej pod kątem 45 stopni.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *