Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jaka sukienka na niską osobę?

Posiadanie całej gamy sukienek sprawia, że można będzie je zakładać nawet jeśli chodzi o strój codzienny. Z tego właśnie powodu dla wielu kobiet posiadanie wielu sukienek jest prawdziwym wybawieniem, ponieważ nie ma konieczności pilnowania tego, by poszczególne elementy stroju do siebie pasowały. Wystarczy założyć sukienkę, spasować do niej obuwie i gotowe. Na czym jednak należy się skupić jeśli chodzi o kupowanie sukienki?

Jaka sukienka na niską osobę?

Z jednej strony niski wzrost sprawia, że można pozwolić sobie na wysokie obcasy i nie będzie to zazwyczaj żadnym problemem. Wiadomo, że dla wielu kobiet obcasy to prawdziwe wybawienie, ponieważ właśnie w ten sposób można jednak optycznie wysmuklić sylwetkę, jak i również sprawić, że będzie się ona wydawała szczuplejsza. Ponadto należy pamiętać również o tym, że jeśli zakładamy sukienki do kolan lub krótsze to przy wysokich obcasach nogi będą mogły wydawać się szczuplejsze, a tym samym znikną wszelkie kompleksy.

Jeśli chodzi o niskie osoby doskonałą opcją wydają się sukienki w długości do kolan, połączone właśnie z obcasami. Ponadto można również zakładać sukienki do samej podłogi, pod warunkiem, że będą one miały opływowy kształt, a sylwetka będzie szczupła. Niestety ale wszelkie falbany i marszczenia będą mogły sprawiać, że sylwetka nie tylko będzie prezentowała się jako znacznie bardziej obfita, ale również znikną jej rysy. Dlatego należy tego dopilnować.

Jaka sukienka do okrągłej figury?

Posiadanie większej sylwetki wcale nie sprawia, że do kupienia zostają tylko workowate sukienki. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przeróżnego rodzaju sukienki, które są odcinane pod biustem, czy też bardziej luźne na wysokości brzucha i niżej. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na modele, które nie będą przylegały do ciała, ponieważ to właśnie one będą w stanie zdziałać prawdziwe cuda jeśli chodzi o wysmuklenie całej sylwetki.

Dlatego nawet jeśli kobieta ma szersze ramiona, to będzie mogła pozwolić sobie na dopasowaną sukienkę w tym obszarze, ale jednocześnie na żakiet czy narzutkę, która je ukryje. Bardzo dobrą opcją jest więc z jednej strony postawienie na obcisłą warstwę ubrań, by móc narzucić na siebie coś luźniejszego. W ten właśnie sposób można będzie uzyskać naprawdę fajny efekt, nawet przy większej sylwetce.
Zdj. Sinsay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *