Jaka sukienka przy grubych łydkach?

Grube łydki to obecnie żadne zmartwienie, istnieje na tyle wiele różnego rodzaju sukienek i sposobów na ich ukrycie, że właściwie dla każdej kobiety znajdzie się jakaś opcja godna uwagi. Śmiało można więc już dziś zdecydować się na porzucenie swojego dotychczasowego stylu na rzecz czegoś naprawdę szalonego.

Jaka sukienka przy grubych łydkach?

Dla bardzo wielu kobiet grube uda są łatwe do ukrycia, w końcu wystarczy postawić na znacznie bardziej luźną kreację i załatwione. Natomiast jeśli chodzi o grube łydki przede wszystkim należy postawić na ich optyczne wyszczuplenie. Doskonale sprawdzą się tutaj przede wszystkim szpilki, które będą na tak zwanym grubszym słupku, dzięki czemu równowaga między nogami a butami zostanie zachowana. Ponadto należy mieć na uwadze, że bardzo duże znaczenie ma nie tylko sam krój sukienki ale również kolorystyka. Warto jest by w górnej części posiadała różnego rodzaju zdobienia, dzięki temu można będzie odwrócić uwagę od problematycznego miejsca. Z całą pewnością jest to wspaniały trik, z którego można będzie skorzystać. Ponadto należy postawić na długość do kostek, bądź też do kolan. Nie ma nic gorszego niż sukienka która sięga do połowy łydek, gdyż w ten właśnie sposób jeszcze bardziej je uwidaczniania.

Jaka sukienka przy małym biuście?

Doskonale sprawdzają się różnego rodzaju modele, które posiadają marszczenia i aplikacje na wysokości biustu. Właśnie one są w stanie sprawić, że biust optycznie wyda się znacznie większy niż jest w rzeczywistości. Dlatego śmiało można postawić na tego typu modele sukienek, a efekt będzie w stanie przejść najśmielsze oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *