Jaka sukienka przy grubych nogach?

Grube nogi to obecnie żaden problem, ponieważ istnieje na tyle różnego rodzaju modeli sukienek, że można będzie ukryć wszelkiego rodzaju mankamenty w mgnieniu oka. Prawda jest taka, że bardzo duże znaczenie ma nie tylko sam krój sukienki, ale również kolorystyka. Dzięki niej można będzie poczuć się piękną i pewną siebie.

Jaka sukienka przy grubych nogach?

Przede wszystkim należy ustalić w którym miejscu te nogi są grubsze, by można było zacząć szukać właściwej sukienki. I tak jak wiadomo, możliwości może być naprawdę wiele. Oznacza to, że nawet jeśli na samym początku będzie się to wydawało skomplikowane, to jednak w późniejszym czasie można inaczej na pewne kwestie zacząć patrzeć. Przy grubszych udach wystarczy postawić na rozkloszowaną sukienkę, która w doskonały sposób będzie w stanie je zamaskować. Wiadomo, że jeśli posiada się grubsze łyski, to długość do kostek będzie odpowiednia. Bardzo dużym problemem przy bardziej obszernych łyskach jest zastosowanie długości do kolan lub do połowy łydek, ponieważ właśnie wtedy te problematyczne strefy zostaną jeszcze bardziej podkreślone.

Jaka sukienka pasuje do botków?

Gdy zaczyna robić się ciepło, to mimo wszystko bardzo wiele kobiet decyduje się na powrót do swoich ukochanych sukienek. Oczywiście w przypadku zakładania butów typu botki, koniecznie należy pamiętać o tym, by dobierać sukienkę z odpowiedniego materiału. Doskonale sprawdzą się sukienki sweterkowe, ponieważ nie tylko zapewnią ciepło, ale z drugiej strony doskonale będą pasowały do butów takich jak botki. Szczególnie jeśli same botki będą typowo wiosenne, sukienkę można będzie nosić bez kurtki.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *