Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jaka sukienka przy grubych nogach?

Posiadanie większej sylwetki nie jest żadną dyskwalifikacją do tego, by jednak nosić sukienki. W bardzo wielu przypadkach podstawą wydaje się znalezienie takiego modelu, który będzie ładnie leżał. I tak nawet panie, które noszą większy rozmiar, nie będą miały z tym problemu, gdyż obecnie sklepy i marki mają na tyle szeroki asortyment, że na każdą sylwetkę coś się znajdzie.

Jaka sukienka przy grubych nogach?

Jeśli posiadamy szersze nogi, to bardzo dobrym rozwiązaniem będą sukienki dłuższe. W ten właśnie sposób można będzie zamaskować obszerniejsze nogi, a tym samym doskonale wysmuklić cała sylwetkę. Od czasu do czasu przybywa możliwości w sklepach, gdyż pojawiają się całkowicie nowe modele sukienek. Grube uda doskonale będą wyglądały w znacznie bardziej rozkloszowanych sukienkach sięgających do kolan. Dzięki temu można będzie uzyskać wspaniały efekt. Wiadomo, że każdy ma troszkę inne oczekiwania, jednak przy odrobinie chęci można będzie fajnie się ubierać.

Jaka sukienka pasuje do botków?

Botki są bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ doskonale sprawdzają się na jesień i na wiosnę. Czyli jako obuwie przejściowe mają szansę zwojować z nami świat. Warto jest zastanowić się nad sukienkami jakie do nich dobieramy, i tak przykładowo bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z możliwości jakie dają cieplejsze modele sukienek. Z jednej strony zapewnią nam uczucie ciepła, z drugiej mimo wszystko wspaniale się sprawdzą do obuwia takiego jak botki.

Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *