Jaka sukienka przy szerokich biodrach?

Prawdą jest, że właściwie każda kobieta ma jakieś kompleksy. Wiadomo, że jedne są widoczne, natomiast inne widzi tylko dana kobieta. Z tego właśnie powodu to, w jaki sposób podchodzimy do swojej sylwetki będzie mogło okazać się pomocne, jeśli chodzi o późniejsze poszukiwanie wymarzonej sukienki.

Jaka sukienka przy szerokich biodrach?

Tak naprawdę szerokie biodra można ukryć w naprawdę bardzo krótkim czasie. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie nie tylko znalezienie dla siebie sukienki, która mimo wszystko będzie rozłożysta. Alternatywą może być taki krój, który będzie odcinana pod biustem. Tak naprawdę obecnie w każdym sklepie można będzie znaleźć wiele przeróżnego rodzaju sukienek, dlatego bez względu na to, jak wiele tych kompleksów się pojawi, można będzie dać sobie z nimi radę. Prawda jest taka, że sukienka przy szerokich biodrach powinna nie tyle je zamaskować, co przede wszystkim sprawić, że cała sylwetka wyda się proporcjonalna. Dlatego jeśli ramiona również są szersze, można podkreślić sylwetkę fajną sukienką. Wiadomo, że jeśli biodra mimo wszystko są sporo szersze niż ramiona, to warto jest zdecydować się na sukienkę posiadającą bufki na ramionach. Właśnie wtedy można będzie właściwie zadbać o jej proporcjonalność.

Jaka sukienka w ciąży?

Jedne panie początkowo planują ukrywać ciążę, natomiast inne od samego początku chcą podkreślać swój brzuszek. Prawda jest taka, że wiele zależy od podejścia. Jeśli natomiast ciąża jest naprawdę zaawansowana, to raczej brzucha nie uda się ukryć. Dlatego warto jest w takiej sytuacji postawić typowo na sukienkę ciążową. To właśnie ona sprawdzi się tutaj idealnie. Tym bardziej, że nie tylko podkreśli ładnie brzuszek, ale również spowoduje, że można będzie poczuć się maksymalnie kobieco. Warto jest więc wybrać się do sklepu w których posiadają asortyment dla pań w ciąży, gdyż w ten sposób można będzie dokonać właściwego zakupu.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *