Jakie buty do parki?

Od kilku sezonów kurtki parki są szalenie modne. Prawdą jest, że można je spotkać w przeróżnych stylizacjach, z drugiej jednak strony wciąż wiele osób obawia się złego wyboru. Należy pamiętać, że od kilku lat mamy modowe przyzwolenie na noszenie ubrań po swojemu. Oznacza to, że nie ma już sztywnych reguł, które określają z czym należy założyć sukienkę czy spodnie jeansy. Znacznie większe znaczenie ma określenie w czym sami czujemy się dobrze, i jakie kolory do siebie pasują. W praktyce bardzo często wystarczy stanąć przed lustrem by zobaczyć, w jakim ubraniu czujemy się dobrze i co w danej stylizacji pasuje, a co zasługuje na zmianę.

Kurtka w różnych stylizacjach

Dla bardzo wielu osób posiadanie kurtki na sobie to nie tylko ochrona przed chłodem, ale również część ubioru. W ostatnim czasie coraz chętniej podchodzimy do samodzielnego szykowania swoich ubrań, bez konieczności przeglądania magazynów modowych. Stąd też warto jest zwrócić swoją uwagę na to, w czym sami czujemy się dobrze, a dzięki temu uda się osiągnąć naprawdę wiele fajnych rozwiązań dla danej kurtki. Wiadomo, że nikt nie ma zamiaru kupować kilkunastu sztuk, dlatego kreatywność będzie się mogła tutaj okazać nieprawdopodobnie pomocna.

Jak dobrać buty?

Kurtka parka bardzo często jest używana jesienią, dlatego fajnie prezentuje się z typowo jesiennymi butami. Wiadomo, że obuwie musi pasować ciepłotą do kurtki, ponieważ w przeciwnym razie będzie się to prezentowało komicznie. Oczywiście do sportowego obuwia, warto jest dobrać sportową kurtkę. W przypadku parki, śmiało można zastanowić się nad rozwiązaniem takim jak botki. Jest to właściwe tym bardziej, że i tak większość kobiet w ostatnim czasie właśnie na taki typ obuwia się decyduje.
Zdj. Orsay.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *