Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jakie spodnie aby ukryć boczki?

Problem tak zwanych „boczków” istnieje właściwie od zawsze. W czasach, w których kobiety posiadały w szafach wyłącznie sukienki, o wiele łatwiej było zamaskować tego typu mankament figury. Dobrze dobrane spodnie są w stanie zdziałać prawdziwe cuda jeśli chodzi o sylwetkę, dlatego tak duże znaczenie ma poświęcenie czasu, na znalezienie odpowiedniego fasonu dla siebie.

Źle dobrane spodnie

Czym się właściwie charakteryzują? Przede wszystkim uwidaczniają mankamenty sylwetki. I tak swego czasu modne biodrówki nawet na bardzo szczupłej kobiecie prezentowały się fatalnie. Po pierwsze kończyły się tuż po linią boczków, dlatego nawet jeśli normalnie nie były one widoczne, to ten krój spodni sprawiał że w magiczny sposób pojawiały się. Ponadto biodrówki skracały optycznie sylwetkę, co zaburzało jej proporcje. Wiadomo, że na uwagę zasługuje również aspekt zdrowotny, takie spodnie bardzo często przyczyniały się do przeziębienia układu moczowego.
Ukrywanie boczków może się nie powieść również w przypadku wybrania klasycznego modelu spodni. One z kolei kończą się w połowie newralgicznego miejsca, co również może w pewien sposób je podkreślać. W efekcie bardzo często nad zakończeniem spodni powstaje nieestetyczna fałdka.

Jakie spodnie by ukryć boczki?

Doskonałym rozwiązaniem będą wszelkie modele z tak zwanym wyższym stanem. Idealnie zamaskują nie tylko wystające boczki ale również brzuszek. Nie bez znaczenia jest również materiał z jakiego dane spodnie zostały wykonane. W przypadku bardzo grubych i sztywnych tkanin może zaistnieć uczucie ucisku, a tym samym komfort użytkowania będzie stał pod znakiem zapytania. Natomiast zdecydowanie się na spodnie z wysokim stanem z elastycznego materiału to nie tylko możliwość zamaskowania boczków i brzuszka, ale przede wszystkim wygoda. Koniecznie należy sprawdzić, czy w składzie materiału znajduje się elastan, gdyż to on będzie odpowiadał za rozciągliwość spodni i możliwość dopasowania ich do konkretnej sylwetki. Jak ukryć boczki? Równie skutecznym rozwiązaniem będzie wybranie dłuższych bluzek. Jeśli będą się one kończyły na linii bioder i będą luźniejsze, z pewnością cała sylwetka na tym zyska. Dobrym rozwiązaniem będzie założenie do spodni bluzki, która przylega do ciała a na to żakietu czy katany. Takie rozwiązanie także wpłynie na wygląd sylwetki i doskonale zamaskuje boczki.
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony sklepu Orsay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *