Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jakie spodnie do błękitnej koszuli?

Błękit z jednej strony kojarzony jest z letnią porą, ponieważ to właśnie wtedy jaśniejsze kolory sprawdzają się znacznie lepiej. Od czasu do czasu moda się zmienia, jednak stawiając na pastelowe barwy latem można ustrzec się przed nadmiernym słońcem. Delikatne tkaniny połączone z jasna barwą sprawiają, że znacznie łatwiej nam znosić upały. W ostatnim czasie błękit staje się coraz bardziej popularnym kolorem, co oznacza, że nawet jeśli poprzedniego lata jeszcze się przed nim wzbranialiśmy, to obecnie wiele może się w tej materii pozmieniać.

Jakie spodnie do błękitnej koszuli?

Posiadanie spodni które pasują do każdego koloru koszuli wydaje się zgubne. Jednocześnie należy mieć świadomość co do tego, że nawet jeśli do tej pory wydawało nam się, że do każdej koszuli należy mieć różne spodnie, to jesteśmy w błędzie. Oczywiście wybierając jasną koszulę latem warto jest postawić również na jaśniejsze spodnie, jednak nie jest to żadną regułą. Tak naprawdę bardzo duże znaczenie ma tutaj nie tylko to jak dobieramy ubrania do siebie, ale na jaką okazję je ubieramy. I tak przykładowo jasna koszula doskonale sprawdzi się do garniturowych spodni, dlatego warto jest posiadać nie tylko czarny ale również jaśniejszy model garnituru.

Jakie spodnie do błękitnej marynarki?

Zakładając błękitną marynarkę można z powodzeniem postawić na białą koszulę i jasne spodnie. W ten właśnie sposób stworzymy letni zestaw, który nie tylko sprawdzi się na bardziej oficjalne wyjścia, ale również zapewni uczucie chłodu. Śmiało można więc stawiać na jasne barwy latem, ponieważ z nich także można będzie stwarzać ciekawe stylizacje na różne okazje. Od czasu do czasu można przymierzać to, co posiadamy w swojej szafie, a z pewnością znajdzie się wiele różnego rodzaju rozwiązań, o których wcześniej zupełnie nie mieliśmy pojęcia.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *