Jakie spodnie do grubych ud?

Posiadanie pełniejszych kształtów to obecnie żaden problem. Nawet jeśli do tej pory zakup spodni bywał problematyczny, to przede wszystkim należy zobaczyć, jakimi zasadami trzeba się kierować, by móc podjąć odpowiednią decyzję.

Jakie spodnie do grubych ud?

Pełniejsza uda to nie problem ponieważ obecnie producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wiele kobiet ma z tym problem. Wystarczy zdecydować się na model, który nie tylko optycznie wyszczupli sylwetkę, ale również ukryje zbyt masywne uda. I tak jednym z najpopularniejszych sposobów na to, jest wybranie spodni materiałowych. To właśnie one nie tylko ładnie prezentują się na większości sylwetki, ale również są w stanie je wyszczuplić. Ponadto jeśli fason posiada rozszerzane nogawki, to dodatkowo można będzie odjąć sobie kilogramów. Równie dobrym rozwiązaniem będzie wybranie modelu we wzór, który będzie układał się po skosie. Wiele kobiet zdecydowanych jest na pionowe wzory, jednak te w obrębie ud mogą się krzywo układać, dzięki temu efekt będzie zupełnie inny od zamierzonego.

Jakie spodnie by ukryć boczki?

Posiadanie boczków to nie problem, jeśli tylko właściwie dobierze się spodnie. Warto jest kupić materiałowe modele, ponieważ ładnie maskują wszelkie niedoskonałości sylwetki. Ponadto wybierając model z tak zwanym wyższym stanem również można będzie wyszczuplić sylwetkę, jak i również ukryć boczki.
Zdj. House

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *