Jesienne trendy, które nie będą modne zimą

Jesienne trendy, które nie będą modne zimą

Jesienne trendy, które nie będą modne zimą to artykuł, w którym dowiesz się o tym, co w świecie mody jest już passe i pozostaje jedynie wspomnieniem po ostatnich ciepłych dniach tego roku. Sprawdź, które pozycje będą absolutną wpadką podczas sezonu zimowego.

Jesienne trendy, które nie będą modne zimą

Każdy z nas ma tak, że kiedy polubi jakiś motyw, ubranie czy akcesoria to na długo nie chce z nich rezygnować. Trzeba być jednak uważnym. Niektóre trendy odchodzą do lamusa i trzeba się z tym pogodzić. Prawdziwej Ikonie Mody nie przystoi popełnianie faux pas.

Choker

Na jego punkcie oszalały przede wszystkim nastolatki. Produkt docelowo przeznaczony dla kobiet świadomych swojej seksualności zdominował środowisko młodych dziewczyn. I był na topie przed ponad dwa sezony. W tym momencie kojarzony jest jako kicz. Unikaj go w swoich stylizacjach, nawet jeśli zadajesz sobie pytanie dlaczego, skoro jeszcze miesiąc temu był na topie. Każdy sezon i nurty kierują się swoimi prawami. W miejsce chokera postaw perły i srebro.

Bomberki

Tyle, co pisaliśmy o propozycjach kurtek na zimę. Jak się okazuje trendsetterzy wykluczają je z kanonu kurtek na zimę. Wersja ocieplona nie wygląda korzystnie, a okrycie wierzchnie kojarzy się z chłodnym wieczorem podczas letniego wyjścia na imprezę czy spacer. Zamień bomberkę na płaszcz.

Boho

Styl boho również znika ze świata mody. Myślimy jednak, że nie na długo. Zimą modne będą pastele, monochromatyczne barwy i kosmiczne printy oraz grochy.

Odkryte ramiona

To po prostu nie wygląda dobrze. Odkryte ramiona kojarzą się z letnią porą i upałami. Kiedy za oknem jest śnieg lub pochmurne niebo, nijak wybrać bluzkę z odkrytymi ramionami. Wybierz ciepły sweter lub golf, który jest na topie w sezonie zimowym. Nie unikaj również bluz i kardiganów.

Koszulki z napisami

O ile bluzy z napisami to gorący trend nadchodzącego sezonu zimowego, o tyle koszulki już nie są tak bardzo na topie. Kojarzone z latem nadal będą przypisane do słonecznej pogody. Wybieraj gładkie basici i longsleevy. Pamiętaj, że śledzenie aktualnych trendów to obowiązek kobiety, która chce być Ikoną Mody.

 

Jesienne trendy, które nie będą modne zimą

pinterest.com

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *