Jesienny dom

Jesienny dom

Jesienny dom powinien zawierać wszystko to, co kojarzy się z ciepłem, radością, słońcem i rodzinną atmosferą. Stwórz dobry design w swoim domu. Przywołaj słońce do wnętrza i spraw, by zagościło na dobre.

Jesienny dom ze świeczkami
Jesienny dom

pinterest.com

To absolutna konieczność. Świeczki nadają wiele uroku. W każdym pomieszczeniu ustaw swoje ulubione zapachy świeczek. Oczywiście nie rozpalaj wszystkich na raz. Każde pomieszczenie powinno zawierać swój indywidualny zapach, preferowany przez Ciebie, wzbogacony zgrabną stylizacją. Rozrzuć dookoła ozdobne kamienie lub stwórz swój własny koszyczek. Kluczowe miejsce dla pachnących ozdób to łazienka, kiedy masz ochotę na chwilę relaksu i chcesz stworzyć domowe SPA, sypialnia, kiedy chcesz stworzyć odpowiedni nastrój dla siebie i swojego mężczyzny oraz salon, kiedy zaprosisz przyjaciółkę na lampkę wina lub w spokoju będziesz chciała przeczytać ulubioną książkę.

Kwiaty, kwiaty, kwiaty

Zakochaj się w kwiatach właśnie na jesień. Kiedy poza domem nie spotkasz ich nigdzie, docenisz ich zapach, kolor i magię, którą wprowadzą w Twój kąt, kiedy do niego wrócisz. Idealnie komponują się w bezbarwnych wazonach. Baw się kolorami i nie ograniczaj się do jednego typu kwiatów.

Fotografie w ramkach, pledy i koce
Jesienny dom

pinterest.com

Żyjemy w XXI w. i mało kto wywołuje teraz zdjęcia. Zmień to i wywołaj ulubione, rodzinne, przyjacielskie, związkowe fotografie, które umilą Ci czas podczas wypoczynku. Czarne, białe i szare ramki idealnie połączą się z każdym mieszkaniem i czy nie warto będzie spojrzeć na obraz z dzieciństwa lub babcię, która uśmiecha się, patrząc wprost na Ciebie? Gwarantuję, że sprawi Ci to wielką przyjemność. Tego nigdy dość. Koce i pledy poza praktycznym zastosowaniem potrafią pięknie wyglądać, kiedy są zwinięte w rulon. Jeśli masz duży dom, zadbaj o to, by w każdym miejscu przeznaczonym do wypoczynku znajdował się taki gadżet. Kolory mogą być przeróżne. I tak naprawdę im więcej, tym lepiej. Pora jesienna jest często szara, nudna i przygnębiająca. Ożyw swój dom kolorem.

Muzyka

Wszyscy korzystamy z muzyki dostępnej on-line. Kiedy ostatnio kupiłaś płytę i wrzuciłaś ją w odtwarzacz? Wyciągnij zakurzone starocie, przetrzyj i połóż przy adapterze lub odtwarzaczu, nic tak bardziej nie ukoi Twoich zmysłów jak ulubiona muzyka. Pozwól sobie wtedy na chwilę medytacji, a osiągniesz zamierzony efekt.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *