Joanna Cesarz pierwszą polską supermodelką plus size!

Joanna Cesarz pierwszą polską supermodelką plus size!

Joanna Cesarz pierwszą polską supermodelką plus size! Wczoraj odbyło się finałowe starcie w programie Supermodelka Plus Size. Zwyciężczynią została Joanna Cesarz. Czy zwycięstwo Joanny zmieni myślenie o modelingu i modelkach w rozmiarze 0?

Joanna Cesarz pierwszą polską supermodelką plus size!
Joanna Cesarz pierwszą polską supermodelką plus size!

pinterest.com

Wieczór finałowy należał do trzech dziewczyn: Zuzy Zakrzewskiej, Kasi Bochenkiewicz i Joanny Cesarz. We wstępie programu przypomniały swoją drogę do finału i przekonywały, dlaczego to one powinny zwyciężyć program. W pierwszym etapie transmisji na żywo firma Panach zdradziła pierwszą niespodziankę wieczoru. Udział w międzynarodowej kampanii marki. Dla Joanny to szansa na bycie zauważoną na rynku międzynarodowym. W finale nie zabrakło zadań specjalnych. Pierwszym z nich był pokaz Violi Piekut. 3 finalistki w ekspresowym tempie musiały zmieniać swoje kreacje. Nie obyło się bez małych wpadek, ale finalnie wszystkie dały radę.

Okładka Claudii
Joanna Cesarz pierwszą polską supermodelką plus size!

facebook.com/supermodelkaplussize

Zostały zaprezentowane wyniki sesji zdjęciowej na okładkę Claudii. Jury miało nie lada wyzwanie z podjęciem decyzji o tym, która okładka jest najlepsza. Tuż po burzliwych obradach nadszedł czas na pierwszą eliminację – z programem pożegnała się Kasia, a przed modelkami zostało do wykonania ostatnie zadanie. Pokaz inspirowany filmem „Wielki Gatsby” Modelki wystąpiły w pokazie z udziałem tancerzy z programu „Dancing with stars. Taniec z Gwiazdami” i przy dźwiękach muzyki, które serwował DJ C-booL. Pokaz nie był klasycznym przejściem po wybiegu, a kompletną aranżacją przestrzeni, w której nie zabrakło, muzyki, ruchu i tańca. Przez moment widzowie i zebrana publiczność mogli się poczuć jak w świecie filmowym. Pokaz był ostatnim elementem odcinka finałowego. Tuż po nim – Joanna i Zuza stanęły przed jury w oczekiwaniu na werdykt. Prowadzący gale finałową Maciej Dowbor i Macademian Girl czy Tamara Gonzalez – Perea trzymali uczestniczki w napięciu przez dłuższą chwilę. Finalnie pierwszą polską modelką w rozmiarze plus size została Joanna Cesarz. W nagrodę czeka na nią udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge, sesja okładkowa w magazynie „Claudia” i 50 tys. zł. Gratulujemy!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *