Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size to istny wulkan energii. Na co dzień zajmuje się wizażem i stylizacją paznokci. Czy mieszkanka Częstochowy wygra program?

Na nasze pytania odpowiada Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

1.      Dlaczego zdecydowałaś się na udział w programie Supermodelka Plus Size?

Od dziecka chciałam być modelką. Niestety z racji moich gabarytów nie łudziłam się, że uda mi się pójść tą ścieżką. Dlatego zaczęłam karierę wizażystki, bo mogłam być blisko sesji zdjęciowych itp. Jednak na całe szczęście powstał program Supermodelka Plus Size, a ja mogłam spełnić swoje marzenie.

2.      Jak wspominasz dzień castingu i kto Cię wspierał?

W dzień castingu wspierał mnie, będąc obok, mój chłopak. Mentalnie wspierali mnie również moi rodzice, który

Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

#Supermodelka Plus Size

z niecierpliwością czekali na telefon z potwierdzeniem czy się dostałam. O telefonie, że nie przeszłam dalej nawet nie chcieli słyszeć. Ten dzień był na pewno wyczerpujący, pełen stresu i obaw czy przejdę dalej. Ale na szczęście zakończył się pozytywnie.

3.      Jak reaguje Twoje otoczenie na Twój udział w programie?

Moja rodzina cieszy się na mój udział w programie, wspierają mnie, dopingują. Znajomi reagują raczej pozytywne, ludzie w pracy tak samo. Nie spotkałam się jeszcze z krytyką ze strony swojego otoczenia.

4.      Co powinna mieć Supermodelka Plus Size? I które cechy posiadasz Ty?

Supermodelka Plus Size powinna być pewna siebie, pokorna, nieść ze sobą jakieś przesłanie, historię i wydaje mi się, że wszystkie te cechy posiadam.

5.      Co W Twoim życiu jest ważne poza modelingiem, czym się interesujesz, jakie masz wykształcenie?

Poza modelingiem ważne jest moje hobby jakim jest wizaż i stylizacja paznokci. Zależy mi na tym, by nie zaprzestać rozwijać się w tym kierunku, ponieważ taka praca sprawia mi ogromną satysfakcję.

6.      Który pokaz i sesję zdjęciową wspominasz najlepiej i dlaczego?
Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

#Supermodelka Plus Size

Najmilej wspominam pokaz sukien ślubnych. Był to mój pierwszy pokaz, bardzo się stresowałam, ale gdy tylko wyszłam na wybieg, to poczułam, że nigdy nie chcę z niego schodzić. Energia od ludzi jaką dostałam była nie do opisania. Z kolei sesja zdjęciowa którą wspominam najlepiej to zdecydowanie sesja sportowa. Chociaż po niej miałam okropne zakwasy przez cały tydzień, to uważam, że było warto się poświęcić.

7.      Co było największym wyzwaniem w programie?

Największym wyzwaniem w programie dla mnie, była naga sesja. Musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu, stanąć obok siebie i jednocześnie dobrze wypaść na zdjęciach. W rezultacie po całej sesji czułam się jakbym zmyła ze swojego umysłu i ciała cały wstyd jaki narastał we mnie przez wiele lat.

8.      Który moment programu wspominasz najgorzej i dlaczego?

Najgorzej wspominam pracę ze zwierzętami. Moim zdaniem, by dobrze pracować ze zwierzęciem, w szczególności z psem, trzeba nawiązać z nim jakąś więź. Niestety nigdy nie było na to czasu. Również praca z dzikami na planie zdjęciowym do kampanii reklamowej była dla mnie trudna. Zwierzęta pogryzły mnie, nie dało się z nimi współpracować, ponieważ nie są to potulne istotki. Jednak wydaje mi się, że kampania wyszła pozytywnie.

9.      Kto jest Twoim autorytetem w świecie modelingu i skąd czerpiesz inspiracje?

Moim autorytetem jest Iskra Lawrence, która jest jednocześnie przesłodka i bardzo seksowna. Oraz bez

Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

#Supermodelka Plus Size

wątpienia Ashley Graham, która nie tylko dobrze wygląda, ale i ma wiele do przekazania i misję by kobiety zaczęły się akceptować takimi jakimi są.

10.   Jak oceniasz pobyt w domu modelek, relacje z uczestniczkami i samych jurorów?

Pobyt w domu modelek był przygodą życia. Codzienne niespodzianki, atrakcje, kamery, oraz kontakty z dziewczynami, sprawiły, że to był jeden z lepszych miesięcy w moim życiu. Jurorzy, przede wszystkim pani Ewa Minge i Emil Biliński najbardziej poruszyli moje serce i umysł. Pani Ewa Minge łączy w sobie chłodny dystans jurora i matczyne ciepło. Emil Biliński to profesjonalista w swoim fachu, ale ma doskonałe poczucie humoru. Ewa Zakrzewska to prekursorka w modelingu plus size i z jej zdaniem również się liczę.

11.   Która dziewczyna powinna wygrać program Supermodelka Plus Size?

Program powinna wygrać ta dziewczyna, która swoim ciałem jak i charakterem pokazuje kobiece piękno.

Kasia Bochenkiewicz Supermodelka Plus Size

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *