Kate Beckinsale w nietypowej kreacji na rozdaniu prestiżowych nagród!

O tym, że suknie lubią płatać figla gwiazdom wiemy nie od dziś. Ostatnio przekonała się o tym na własnej skórze Kate Beckinsale.

Na gali rozdania nagród „GQ Men of the Year” pojawiło się wiele gwiazd światowego formatu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło więc takich osobistości jak Kylie Minogue, John Legend, Donatella Versace czy Chris Hemsworth. Laureatem tegorocznej edycji zostali m.in. książę Karol, Dua Lipa, czy Harry Kane. Jak każdej tego typu imprezie towarzyszą również różnorodne kreacje zaproszonych gości. Tym razem najwięcej mówi się o stylizacje Kate Beckinsale. 45-letnia aktorka zdecydowała się na bardzo oryginalną kreację. Długa czerwona suknia z głębokim rozcięciem na nogę oraz dekoltem przykuła uwagę zgromadzonych ludzi. Gdy Beckinsale pozowała do zdjęć, suknia spłatała jej figla i odsłoniła zbyt wiele. Na szczęście z pomocą ruszyła pani z ekipy i udało się zapanować nad sytuacją.

View this post on Instagram

Thank you @gq for a lovely night . Also would just like to point out that @jeffgoldblum is a full blown legend if that has not been on your minds every single second

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Fot. główna: flickr / Ryan Coleman

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *