Kobieta Roku Glamour

Kobieta Roku Glamour

Kobieta Roku Glamour 2017 to wyjątkowa gala, na której statuetki rozdano wyjątkowym kobietom za ich dokonania w mijającym roku. Ten rok zdecydowanie należał do silnych, zdecydowanych kobiet, które nie boją się walczyć o swoje. Kto otrzymał nagrody? Sprawdź!

Kobieta Roku Glamour

Kto otrzymał nagrody w ubiegłym roku?

W 2016 roku nagrodzona została Joanna Krupa. Czytelnicy magazynu Glamour zadecydowali, że to ona powinna zostać nagrodzona za swoją działalność. Joanna na tę wyjątkową okazję założyła piękny elegancki kombinezon i wprawiła wszystkich gości w zachwyt. „Fashion Icon” została Jessica Mercedes, którą nagroda niezwykle wzruszyła. Siostry Anna i Urszula Bieluń – właścicielki marki Ministerstwo Dobrego Mydła – otrzymały nagrodę „Kreatywna w biznesie”. Ewa Grzelakowska-Kostoglu została „Kobietą Roku Online”, natomiast nagrodę „Fit, Health & Beauty” dostała Paulina Krupińska. Ida Nowakowska została ogłoszona „Talentem Glamour”.

Kobiety Roku Glamour 2017
kobieta roku glamour 2017

glamour.com

W tym roku nagrody powędrowały do równie wyjątkowych, inspirujących kobiet. Jak powiedziała ikona mody, kina, muzyki w jednym – Judy Garland – bądź najlepszą wersją siebie zamiast gorszą wersją kogoś innego. To zdanie przyświecało wszystkim podczas gali Kobieta Roku Glamour 2017. Wyjątkowo w tym roku laureatki zostały wybrane nie przez czytelników, a przez laureatki z ubiegłego roku. Nagrodę odebrała Natalia Hatalska – analityczka trendów, właścicielka kopalni wiedzy dostępnej pod adresem hatalska.com. Jej blog uznawany jest za jeden z najbardziej wpływowych w Polsce. Kolejną nagrodzoną została Magdalena Boczarska – niezwykle kobieca aktorka, która – odkąd wie, że zostanie mamą – jeszcze bardziej czuje się kobietą. Nagrodę odebrała także Natalia Nykiel, która wkrótce wyda kolejną płytę. Na gali nie pojawiła się Joanna Jędrzejczyk, która została Kobietą Roku Glamour. Niezwykle dzielna i niezwyciężona sportsmenka w tym czasie przygotowywała się do kolejnych zawodów. Sama gala dostarczyła mnóstwo wzruszeń, emocji. Mówiono o pozycji kobiety w biznesie. W dzisiejszych czasach na każdym kroku podkreśla się jak ważna jest walka o prawa kobiet. To cudownie, że gala Kobieta Roku Glamour łączy w sobie tyle radości, wzruszeń, poważnych tematów, o których warto dyskutować na co dzień.  

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *