Kolekcja Fedez x Bershka

Kolekcja Fedez x Bershka

Kolekcja Fedez x Bershka to unikalna kolekcja, która powstała dla marki Inditexu na sezon Jesień 2017. Sprawdźcie koniecznie i zyskajcie kolejne inspiracje na swoje unikatowe stylizacje.

Kolekcja Fedez x Bershka
Kolekcja Fedez x Bershka

bershka.com

Fedez jest popularnym muzykiem, który ma na swoim koncie pięć albumów, a większość z nich pokryła się platyną. Był nominowany do nagrody MTV EMA i jego muzyka jest znana na całym świecie. Został dostrzeżony przez hiszpańską markę Inditex, a jego kolekcja właśnie trafiła do sieci sklepów Bershka. W Polsce jest znany przede wszystkim z relacji, która go wiąże z Chiarą Ferragni. Limitowana kolekcja o nazwie Misunderstoood jest inspirowana latami 90 i klimatem retro. Liczy się przede wszystkim szeroka paleta barw, sport i tatuaże. Sam Fedez ma sporo tatuaży, więc moda, którą tworzy, jest tożsama z samym twórcą. Bershka stawia na nowoczesny nurt w kolekcjach połączony z muzyką, stąd coraz więcej sklepów aranżuje na tzw. stage. Sklepy przypominają backstage koncertowy, przez dużą ilość czerwonych kotar, surowy stan umeblowania i odkryte sufity. Każdy, kto odwiedza sklepy Bershka, dostrzega surowość w wykonaniu prac remontowych, niewykończone detale, co przekłada się na unikalny i przemyślany wizerunek firmy. Kolekcja Fedez x Bershka idealnie uzupełnia taki desing sklepów i ubrania w serii basic.

Co znajdziemy w kolekcji?
Kolekcja Fedez x Bershka

bershka.com

W skład kolekcji wchodzą bluzy, spodnie, t-shirty, okrycia wierzchnie, a także czapki i seria dodatków – skarpety, naszywki, breloki, łańcuchy. Grafiki, które zostały użyte w kolekcji powstały we współpracy z tatuażystą El Monga, który pochodzi z Barcelony. Artysta jest twórcą dziar na ciele Fedeza, a ostatni projekt, który dla niego wykonał, znalazł się na jego pięściach. Coraz więcej inspiracji w kolekcjach fancy można znaleźć w korelacji z tatuażem, który nie jest już tematem tabu. Koloryt tatuażu idealnie podkreśla kolekcję hiszpańskiej firmy. Ubrania Fedeza możecie znaleźć w wybranych sklepach Bershka oraz w sklepie on-line. Sprawdźcie koniecznie, bo to gorący trend tego roku. Dla nas zdecydowanie HOT!

 

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *