Kolekcja Heidi Klum dla Lidla

Kolekcja Heidi Klum dla Lidla

Kolekcja Heidi Klum dla Lidla to absolutny hot news tego sezonu. Modelka, prezenterka i projektantka przedstawiła pierwsze efekty pracy nad kolekcją dla niemieckiej sieci sklepów. Sprawdź!

Kolekcja Heidi Klum dla Lidla
Kolekcja Heidi Klum dla Lidla

pinterest.com

Heidi Klum jest znana przede wszystkim jako przepiękna modelka. Jakiś czas temu podjęła współpracę z brytyjskimi stacjami przy produkcji programu BGT i Project Runway. Tym razem zaskoczyła swoich fanów kolekcją ubrań dla sieci sklepów Lidl. Jak sama podkreśla, podziały w świecie mody już nie istnieją. Nie musisz być określony do wykonywania jednej profesji, a wręcz pożądane jest, by wykonywać coś ponad. Heidi ma na swoim koncie projekty biżuterii i kostiumów kąpielowych jako jednorazowych projektów. Współpraca z Lidlem będzie wydarzeniem długoterminowym. Co przedstawia kolekcja modelki? Połączenie panterki z garniturem i fuksją. Eleganckie spodnie, żakiety, marynarki, ale i zamszowe kurtki i koszule.

Jak projekt wygląda cenowo?

Zaskakująco niskie ceny są przeznaczone dla każdego człowieka, bo kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby każdego klienta. Przykładowo za skórzaną kurtkę zapłacimy 60 euro. W kolekcji Hedi & The City znajdziemy wszystko, co kojarzy się z Nowym Jorkiem.  Motyw dżungli również jest obecny w kolekcji. To również nawiązanie do wielkiego miasta pełnego energii, ludzi i wyzwań. Kolekcja jest dostępna w sklepach od września i marka już zapowiada kontynuację współpracy. Dla nas hot!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *