Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kolekcja torebek dla Rossmanna to…kopia?!

kolekcja torebek dla rossmannaW sieci zawrzało po tym, jak opublikowano zdjęcia torebek zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła dla Rossmanna. Internauci dopatrzyli się w nich…kopii Chloé. Część uznała, że jest to strzał w kolano projektanta, jednak sporo z nich jest zachwyconych torebką. W końcu kto nie chciałby mieć swojej Chloé za niecałe 120 złotych. Kolekcja torebek dla Rossmanna budzi sporo kontrowersji. Czy słusznie?

Kolekcja torebek dla Rossmanna to kopia?

W tego typu aferach trudno dopatrzeć się złotego środka. Część zawsze będzie uważała, że zbyt mocne inspirowanie się kolekcjami innych powinno być karalne. Po drugiej stronie barykady stoją ci, którzy uważają, że trendy są ogólnodostępne i nie ma w tym nic złego. Trudno osądzić kto ma rację. Wszak kopiowanie innych jest powszechną praktyką. Pora jednak zastanowić się nad tym, czy warto kupować „podróbki” jeżeli nie stać nas na oryginał, czy postawić na coś, co jest w zasięgu naszych możliwości finansowych, a posłuży nam przez lata, bo jest wyższej jakości.

Co sądzicie? Po której stronie byście się opowiedzieli?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *