krzysztof adamek

Krzysztof Adamek – fotografia mody

Krzysztof Adamek to młody, niezwykle utalentowany fotograf. Ma zaledwie 24 lata, a na swoim koncie sesje zdjęciowe z ikoną mody Anją Rubik, Zuzanną Bijoch, Karoliną Malinowską, Dawidem Kwiatkowskim, Jessicą Mercedes, Maffashion. Był również jurorem w konkursie organizowanym przez Joy Poland na Ambasadorkę JOY. Od kilku lat jest także ambasadorem marki SONY Mobile. Skąd się wzięła jego pasja do fotografii, którą widać na jego zdjęciach?

Krzysztof Adamek

krzysztof adamek

krzysztofadamek.pl

Prace autorstwa Krzysztofa Adamka znalazły się m.in. w Vogue Paris, Grazia Germany, whiteMad, Fashion Magazine. A to wszystko przed ukończeniem 25. roku życia. Miał okazję fotografować topowe osobistości – gwiazdy, modelki, blogerki modowe.

Pasja do fotografii

Jego pasja do fotografii zrodziła się w wieku 15 lat. Dla niego istotny był fakt, że dzięki fotografii można unieśmiertelnić chwilę. W szybki i prosty sposób kolekcjonował momenty, podkreślając ich ulotność i ekspresyjność. Początkowo fotografował zwierzęta, naturę, przedmioty. Zdjęcia publikował na swoim fotoblogu. Rok później zajął się fotografią mody. Gdy Krzysztof Adamek miał 16 lat, jego zdjęcia ukazały się na bilbordach. Jego kariera nabierała rozpędu. Bardzo szybko przeszedł drogę od amatora do prawdziwego wizjonera.

Z Poznania do Warszawy
krzysztof adamek

krzysztofadamek.pl

Gdy Krzysztof zaczął otrzymywać coraz więcej ofert, przeprowadził się z Poznania do Warszawy. O zdjęcia jego autorstwa zabiegały nie tylko topowe polskie magazyny, ale i znane osoby, gwiazdy, blogerki modowe. Adamek uwielbia także fotografować modę uliczną. Na swojej stronie poświęcił jej całą zakładkę. Efektami współpracy w ramach „streetstyle” są zdjęcia z Maffashion, Jessicą Mercedes, Modnym Tatą, Macademian Girl czy DEYNN. Na swoim koncie młody fotograf ma również wystawy, okładki książek, magazynów, współprace z topowymi markami, m.in. Desperados, Garnier, Orska, SONY. Fotografia jest jego miłością – bez wątpienia widać to na zdjęciach Adamka. Jego największą muzą jest Małgorzata Bela. Jak sam przyznaje, jego marzeniem jest sesja zdjęciowa właśnie z nią. Jesteśmy przekonani, że już niebawem ujrzymy sesję w wykonaniu Krzysztofa Adamka właśnie z Małgosią Belą w roli głównej.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *