Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki bezrękawniki by na siebie narzucić

Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju kurtki. Jednak prawdą jest, że bezrękawniki również są na czasie. Wiadomo, że jedne zastępują kurtkę, natomiast te drugie mogą być do niej wspaniałym dodatkiem.

Kurtki bezrękawniki jaki rozmiar wybrać?

Prawdą jest, że modeli jest wiele tak samo jak rozmiarów. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że jeśli kurtka bezrękawnik będzie ubierana na grubsze ubrania typu bluzy, to jednak należy zakupić większy rozmiar. Jeśli natomiast będzie zastępowała przykładowo kurtkę wiosenną, to z powodzeniem można będzie zdecydować się na mniejszy rozmiar.

Różne rodzaje

Istnieją kurtki bezrękawniki które nie są ocieplane i te, które jednak to ocieplenie posiadają. Dlatego w zależności od ich końcowego przeznaczenia, warto jest na jakiś typ się zdecydować. Dla wielu pań taka kurtka bezrękawnik, to doskonała opcja by nie zakładać kurtki, a mimo to ubrać się cieplej. Stąd też w ostatnim czasie cieszą się one tak dużym zainteresowaniem.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *