Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki bezrękawniki- ciekawa forma dodatku

Posiadanie kurtki która nie ma rękawów wydaje się na samym początku bez sensu. Należy pomyśleć jednak nad sytuacją, w której jest ciepło, jednak będzie się wracało do domu wieczorem. Z jednej strony zbyt ciepło będzie na kurtkę, ale jednocześnie zbyt chłodno na to, by wracać letnio ubranym. Właśnie w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem wydają się być kurtki bezrękawniki. Dzięki nim można będzie nie tylko zapewnić sobie ciepło, ale również będą doskonałym rozwiązaniem jeśli chodzi o stylizację.

Futrzaki i nie tylko

Swego czasu niezwykle modne były futrzaste bezrękawniki. Jednak należało mieć na uwadze, że niestety ale optycznie bardzo poszerzają sylwetkę. Dlatego były odpowiednie bardziej dla szczupłych niż tęgich pań. Mając taką wiedzę można z łatwością kupować sobie ubrania, ponieważ w niedługim czasie można będzie zauważyć pewne różnice.

Przynajmniej jedna sztuka

Posiadanie zbyt wielu ubrań jednego rodzaju bywa na dłuższa metę uciążliwe. Jednak przykładowo jedna kurtka bezrękawnik będzie mogła okazać się spełnieniem marzeń. Zwłaszcza gdy w danej stylizacji czegoś będzie brakowało, a będzie zbyt ciepło na kurtkę.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *