Kurtki bezrękawniki na bluzę

Bez rękawów można również zapewnić sobie uczucie ciepła. Tym bardziej, jeśli zależy nam jedynie na formie pewnego rodzaju narzutki, a niekoniecznie na tym by móc założyć kolejna warstwę ubrań. Z pewnością dla bardzo wielu kobiet na początku będzie się to mogło okazać dużym zaskoczeniem, ale jednak w późniejszym czasie same stwierdzą, że to opcja dla nich.

Kurtka bezrękawnik w formie narzutek

Posiadanie różnego rodzaju narzutek powoduje, że można będzie z nich korzystać gdy zajdzie taka potrzeba. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że czasami wystarczy troszkę dłużej poczekać, by móc uzyskać znacznie więcej. Czasy się zmieniają, dlatego zmienia się również samo podejście do możliwości jakie dają producenci. Obecnie kurtki bezrękawniki stają się bardzo modne, ponieważ kobiety się do nich powoli przekonują. Jeszcze kilka lat temu, nawet jeśli takie kurtki były kupowane to dość niechętnie zakładane.

Moda dla niskich

Niskich wzrost daje bardzo wiele możliwości. Dlatego jeśli taka kobieta założy krótka bluzkę, dopasowane spodnie i bezrękawnik, który będzie sięgał nawet do kolan to optycznie cała sylwetka wyda się o wiele wyższa. Ponadto kurtka bezrękawnik doskonale sprawdzi się również przy sukience. Stąd też warto jest uważniej na to popatrzeć, a z pewnością znajdzie się wiele interesujących zastosowań. Od czasu do czasu można przecież zaszaleć z ubraniami, a dzięki temu można będzie zyskać naprawdę dużo.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *