Kurtki bezrękawniki w formie narzutki

Kurtka, która nie ma rękawów dla wielu pań jest prawdziwym zaskoczeniem. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że świetnie sprawdzi się przykładowo jako narzutka na sweterek czy na sukienkę. Wiadomo, że nie zawsze zależy nam na rękawie, co oznacza, że taka kurtka będzie miała szansę idealnie się sprawdzić.

Kurtka dla każdej kobiety

Kurtka bezrękawnik doskonale sprawdzi się u każdej pani. Przede wszystkim jednak należy mieć świadomość co do tego, że wiele zależy od tego, z czego jest wykonana. Coraz częściej pojawiają się włochate wersje, które mogą powodować, że sama sylwetka będzie wyglądała na znacznie bardziej obszerną niż jest w rzeczywistości. Dlatego należy tego pilnować, by zdecydować się na odpowiedni fason.

Kurtka przy większym rozmiarze

Panie, które mają większe rozmiary również mogą sobie pozwolić na opcję taką jak kurtka bezrękawniki. Prawda jest taka, że w takiej sytuacji należy przede wszystkim popatrzeć na jej krój. Sprawdzi się dekolt w literę v, ponieważ optycznie wyszczupli całą sylwetkę. Dlatego decydując się na kurtki bezrękawniki warto jest mieć to na uwadze.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *