Kurtki jeansowe jasne i ciemne

Jeans jest materiałem który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Pomimo upływu czasu ubrania jeansowe nadal są modne, wiele mówi się o tym, że jest to pewnego rodzaju klasyka.

Kurtki jeansowe do czego je zakładać?

Przede wszystkim na samym początku należy zastanowić się nad tym, czy kurtki jeansowe pasują do stylu jaki sobie obraliśmy. Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje własne oczekiwania, co oznacza, że nie zawsze i nie każde ubrania będą do niego pasowały. Z drugiej jednak strony należy pamiętać o tym, że mimo wszystko kurtka jeansowa jest na tyle klasycznym rozwiązaniem, że doskonale wpasuje się nie tylko do spodni ale również do bardzo wielu sukienek. Szczególnie jeśli są to sukienki letnie czy też typowo sportowe. Koniecznie należy o tym pamiętać, a być może kurtki jeansowe zarówno te jasne jak i ciemne będą miały szanse idealnie się sprawdzić.

Jak powinny się ubierać puszyste osoby?

Puszyste osoby zwykle ubierają się w bardzo luźne stylizacje. Prawda jest taka, że zbyt luźne stroje również są w stanie wyrządzić krzywdę jeśli chodzi o figurę, gdyż gdzieś w nich znika jej zarys. Dlatego warto jest owszem pozbawić się bardzo obcisłych ubrań, z drugiej jednak strony warto jest dobierać do bardziej obcisłej bluzki luźną kurtkę jeansową. To właśnie ona doskonale się sprawdzi, jak i również będzie w stanie zdziałać prawdziwe cuda, jeśli chodzi o wygląd całej sylwetki. Z pewnością dla bardzo wielu kobiet kurtka jeansowa to strzał w dziesiątkę, z którego można będzie skorzystać przy naprawdę wielu okazjach.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *