Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki jeansowe nie tylko do spodni jeans

Jeans to taki materiał, który właściwie nigdy nie wyjdzie z mody. Oznacza to, że nawet jeśli początkowo jakiejś kobiecie wydaje się, że jeansy już należy wyrzucić, wystarczy zacząć przeglądać asortyment sklepów, by móc przekonać się w jak dużym błędzie się znajduje. Przede wszystkim warto jest mieć na uwadze, że mimo wszystko kurtki jeansowe to odpowiednie rozwiązanie dla właściwie każdej kobiety. Dlatego warto jest od czasu do czasu przymierzyć kilka. Dla wielu pań będzie to ogromnym zaskoczeniem, że modeli jest na tyle dużo, że na każdym rozmiar znajdzie się coś idealnego.

Kurtka jeansowa nie tylko do spodni

Wiele pań jest zdania, że jeśli kurtki jeansowe to tylko i wyłącznie do spodni. Prawdą jest, że naprawdę wiele zależy od tego, jakiego typu spodnie się posiada i w jaki sposób się ktoś ubiera. Dlatego spodnie i kurtka jeansowa również mają szansę idealnie się sprawdzić. Koniecznie należy połączyć kilka tego typu zestawów, by można było zupełnie inaczej na to wszystko sobie popatrzeć. Zmiany w garderobie są konieczne, stąd też warto jest na nich się skupiać. Z pewnością za jakiś czas będą one mogły wydać się znacznie bardziej proste, gdy już dana kobieta oceni w czym czuje się dobrze, a w czym mimo wszystko nie.

Jak się ubrać przy nadwadze

Posiadanie kilku dodatkowych kilogramów wcale nie jest dużym wyzwaniem, jeśli chodzi o ładny ubiór. Wiele zależy od samego podejścia do łączenia ubrań. Wiadomo, że z tym wiele pań miewa problemy. Tak samo jak z dobieraniem odpowiedniego rozmiaru. Nic nie pomoże wciskanie się w zbyt ciasne ubranie, ponieważ zamiast wyszczuplić doda jeszcze kilka kilogramów. Z tego właśnie powodu kurtki jeansowe mają szansę wyszczuplić całą sylwetkę. Można założyć jeansy, do tego bluzkę i kurtkę jeansową. Ta ostatnia zamaskuje brzuszek i boczki.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *