Kurtki jeansowe tylko do jeansów?

Moda na jeans jest wciąż żywa. Pomimo upływu lat i tak wiele osób uwielbia spodnie jeans, ponieważ doskonale sprawdzają się właściwie o każdej porze roku. Co więcej, jest tyle różnych stylów, że na każdą figurę można będzie coś fajnego spasować. Stąd też kurtki jeansowe cieszą się niesłabnącą popularnością.

Do czego je nosić?

Przede wszystkim kurtka jeansowa doskonale pasuje do wszystkiego, co ma w sobie jeans. Oczywiście będzie mogła idealnie sprawdzić się również, jeśli chodzi o spodnie sztruksowe. Wiele kobiet zdecydowanych jest również na łączenie jej ze spódnicami, jednak najczęściej mają one w sobie jeans.

 

 

 

 

Sportowo i stylowe

Wiele osób uwielbia sportowy styl ubierania się, dlatego taka kurtka będzie miała okazję idealnie się sprawdzić. Ponadto nawet do niektórych sukienek będzie się idealnie prezentowała. Tak naprawdę wiele zależy od konkretnej stylizacji, jednak kurtka jeansowa ma szansę sprawdzić się w naprawdę wielu z nich. Co więcej, w zależności od konkretnej stylizacji może okazać się, że będą do niej pasowały zarówno adidasy, jak i bardziej eleganckie buty.

 

 

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *