Kurtki jesienne dla niższych pań

Kurtki jesienne zwykle bywają dłuższe od tych na wiosnę. Z pewnością dzieje się tak, z uwagi na warunki atmosferyczne jakich można się spodziewać. Dlatego tak duże znaczenie ma odpowiednie podejście do pewnych kwestii, gdyż tylko dzięki temu uda się pozyskać naprawdę dużo.

Jaka kurtka na jesień?

Bardzo dobrym rozwiązaniem mimo wszystko wydają się dłuższe modele. To właśnie one potrafią doskonale ochronić przed chłodniejszym wiatrem czy nawet deszczem. Stąd tez nawet jeśli na samym początku zapatrujemy się na coś innego, warto jest podejść racjonalnie do właśnie takiego pomysłu. Z czasem można będzie stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja. Kurtka na jesień może być w kolorze, jednak należy pilnować tego, by pasowała do butów i torebki. Tworząc sobie zestawy o wiele łatwiej będzie nam kompletować całe stylizacje do wyjścia.

Ubiór dla niskich dziewczyn

Niskie dziewczyny również mogą fajnie wyglądać w stylizacjach które posiadają jeśli chodzi o kurtki jesienne. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o długość, preferuje się takie sięgające do linii bioder. Zakupienie zbyt długiej kurtki sprawi, że cała sylwetka straci na proporcjonalności, a co za tym idzie będzie prezentowała się mało atrakcyjnie. Od czasu do czasu można zmienić coś w swojej garderobie i to może okazać się naprawdę strzałem w dziesiątkę. Dlatego wiele zależy od wyczucia stylu jak i oczekiwań z tym związanych.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *