Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki jesienne nie tylko na deszcz

Kurtki na jesień bardzo często nie mają warstwy ocieplanej. Jednak producenci dbają, by były maksymalnie odporne na wiatr i deszcz. Dlatego właśnie przydają się w tej porze roku. Należy mieć przynajmniej jedną sztukę, ponieważ pogoda o tej porze roku lubi plątać figle.

Krótkie nogi jaka moda?

Jeżeli kobieta boryka się z problemem krótkich nóg, to mimo wszystko powinna zdecydować się na kurtkę, która je optycznie wydłuży. Wiadomo, że nie chodzi o sama kurtkę, ponieważ bardzo duże znaczenie ma codzienny strój, który również powinien pełnić tę funkcję. Przy krótkich nogach warto jest zdecydować się również na krótkie modele kurtek. Dzięki czemu sylwetka automatycznie będzie wydawała się dłuższa.

Kurtki jesienne w większych rozmiarach

Dla pań noszących większe rozmiary, kupowanie kurtek może być pewnego rodzaju traumą. Jednak warto jest pomyśleć o tym, by zdecydować się na właściwy rozmiar. Przede wszystkim przymierzając kurtkę, należy mieć na uwadze, że o tej porze roku i tak nosi się grubsze bluzy czy swetry. Dlatego też zapas w kurtce na tego typu ubrania również powinien się znajdować.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *