Kurtki jesienne osłonią od deszczu i wiatru

Jesień ma bardzo wiele odsłon, niestety wśród nich są deszcze i wiatry. Dlatego odpowiednie kurtki jesienne będą mogły poradzić sobie z kapryśną pogodą, jak i również spowodują, że można będzie poczuć się dobrze o każdej porze dnia i przy każdych warunkach atmosferycznych. Przede wszystkim jednak długość kurtki ma tutaj kluczowe znaczenie, tak więc warto jest postawić na model, który sięga co najmniej do połowy bioder. Dzięki czemu mimo wszystko ochroni przed chłodem i deszczem. Oczywiście można zdecydować się również na coś dłuższego, jednak wiele zależy od indywidualnych oczekiwań.

Dobrze dobrana kurtka jesienna

Dobrze dobrana kurtka to nie tylko jej odpowiednia długość, właściwa długość samych rękawów, ale przede wszystkim fakt, że jest ona ocieplona i posiada kaptur. W przypadku modeli na jesień to pewnego rodzaju podstawa, ponieważ to właśnie kaptur doskonale sprawdzi się w przypadku deszczu czy silnego wiatru.

Kurtki jesienne dla kobiet

Przymierzenie takiej kurtki i zapięcie się ma ogromne znaczenie. Wiadomo, że kobiety mają przeróżne figury, co oznacza, że mimo wszystko należy się zapiąć do końca, by ocenić, w jaki sposób taka kurtka będzie leżała na ciele. Pomoże to w podjęciu właściwej decyzji.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *