Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki jesienne- wytrzymają deszcz i wiatr

Kurtka jesienna wcale nie musi być w smutnych kolorach. Pomimo tego, że bardzo wiele pań zdecydowanych jest na czarne i ciemne barwy, to z drugiej strony obserwuje się coraz bardziej barwne modele. Warto jest się przełamać, a być może w ten sposób uda się wprowadzić więcej kolorów do swojej garderoby. Nawet jeśli do tej pory dana kobieta była w tym oszczędna, to jednak naprawdę wiele można będzie na to poradzić. Przede wszystkim warto jest mieć jakąś koncepcję na zmiany, by wiedzieć, na jakiego typu kurtkę można będzie się zdecydować.

Ubrania dla niskich a kurtka

Nie każda niska kobieta potrafi ubrać się w taki sposób, by optycznie dodać sobie te kilka centymetrów wzrostu. Z tego właśnie powodu bardzo duże znaczenie ma fakt, że kurtki jesienne umożliwiają takie działanie. Umiejętne dobranie kurtki powoduje, że sylwetka wydaje się nie tylko znacznie bardziej smukła, ale przede wszystkim sprawia, że kobieta może poczuć się o wiele bardziej pewna siebie. Dlatego szczególnie panie, które miewają z tym problemy powinny zupełnie zmienić swoje podejście, by wiedzieć w jaki sposób można będzie się ubierać.

Dobrze dobrane obuwie

Nie bez znaczenia jest również obuwie. Jeśli kobieta jest niska, to z powodzeniem może zdecydować się na obuwie na wysokim obcasie. Dlatego mogą to być zwykłe półbuty a nawet botki na słupki. Dzięki temu uda się uzyskać kilka centymetrów więcej. Od czasu do czasu można będzie zakupić kolejną parę, by mieć wybór właściwie za każdym razem. To wszystko spowoduje, że na każdą okazję można będzie założyć inne obuwie do tej samej kurtki jesiennej.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *