Kurtki krótkie a wydłużanie sylwetki

Posiadanie krótkiej kurtki może okazać się naprawdę bardzo ciekawą opcją jeśli chodzi o ilość stylizacji, które można zrealizować z jej udziałem. Kurtki krótkie to bardzo fajna sprawa, niezależnie od pory roku. Oczywiście wiadomo, że na te chłodniejsze należy zastosować modele z ociepleniem. Z pewnością w późniejszym czasie można będzie samodzielnie stwierdzić, że jest to dobra decyzja dla właściwie każdego.

Kurtka krótka do czego?

Bardzo duże znaczenie ma tutaj to, jakiego jest koloru i w jakim stylu. Jednak bardzo często kurtka krótka doskonale sprawdza się zarówno jeśli chodzi o sukienki jak i o spodnie. Daje to więc naprawdę bardzo wiele możliwości, jak i również powoduje, że można je coraz częściej spotkać na mieście. Od czasu do czasu można więc zaprowadzić zmiany w swojej garderobie, gdyż od nich w dużej mierze wiele będzie mogło zależeć. W końcu to jak się ubieramy ma wpływ również na naszą pewność siebie.

Mam krótkie nogi

Krótkie nogi i krótka kurtka brzmią naprawdę przekonująco. Z tego właśnie powodu bardzo wiele niskich kobiet z tego typu możliwości korzysta i są naprawdę bardzo zadowolone. Wiadomo, że kurtka krótka może sięgać zarówno do pasa jak i do linii bioder, dlatego warto jest określić jakiej długości się spodziewamy i jakiego efektu chcemy uzyskać. Dla wielu pań, kurtki długie nie są właściwe, dlatego też kurtki krótkie sprawdzą się o wiele lepiej. Tym bardziej, że kurtka krótka doskonale nadaje się do samochodu jak i na spacer.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *