Kurtki pikowane dla pełniejszych kształtów

Pikowanie ma ogromne znaczenie dla efektów wizualnych. Dlatego panie o pełniejszych kształtach, powinny decydować się na fasony, które mają większy rozmiar pikowań. Wiadomo że drobniutkie pikowania, będą powodowały, że sylwetka będzie wydawała się znacznie bardziej obszerna. Stąd też należy tego dopilnować.

Moda dla wysokich

Wysokie panie z powodzeniem mogą kupować kurtki pikowane. Oczywiście duże znaczenie ma ich długość. Niezwykle dobrze prezentują się te, które sięgają do linii pasa. Szczególnie, jeśli taka kobieta może pochwalić się proporcjonalną sylwetką, to w takim fasonie będzie wszystko zachowane. Dobrze będą prezentowały się także kurtki, które będą sięgały do pasa. Dlatego wiele zależy od tego, na jaki krój dana kobieta sama się zdecyduje.

Krótkie nogi moda

Kobiety, które posiadają bardzo krótkie nogi z reguły obawiają się tego, że strojem jeszcze bardziej je sobie optycznie skrócą. Koniecznie należy pamiętać o tym, że niezwykle duże znaczenie ma tutaj nie tylko grubość samego pikowania, ale przede wszystkim krój kurtki. Dobrym rozwiązaniem będzie przymierzenie kilku różnych modeli, by wiedzieć w jakim dana osoba czuje się atrakcyjna, a z którego mimo wszystko powinna zrezygnować.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *