Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki pikowane doskonale zapewniają ciepło

Wybór kurtek jest naprawdę ogromny. Dlatego zanim podejmie się właściwy wybór, należy dać sobie odpowiednio dużo czasu. Dzięki temu można będzie nie tylko przymierzyć poszczególne modele, ale również określić czy odpowiadają nam czy jednak nie.

Kurtki pikowane jaka długość?

Odpowiednia długość kurtki jest nieprawdopodobnie istotną kwestią. W końcu to od niej będzie zależało, czy kurtka zapewni ciepło czy tez jednak nie. Pomimo tego, że wiele pań traktuje kurtki jako ozdoby, to jednak od tego, czy są one krótkie czy długie bardzo wiele będzie mogło zależeć. Największą popularnością cieszą się modele, które sięgają do bioder. To właśnie one mają szansę idealnie się sprawdzić w chłodniejsze dni.

Kurtka pikowana jaką kupić?

Bardzo duże znaczenie ma tutaj wielkość samego pikowania, gdyż od tego będzie zależało, czy model będzie powiększał czy pomniejszał optycznie sylwetkę. Dlatego patrząc na to każda pani znajdzie dla siebie coś idealnego.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *