Kurtki pikowane różnej długości

Posiadanie przynajmniej jednej kurtki wydaje się być koniecznością. Z tego właśnie powodu nawet jeśli jakaś pani na samym początku mówi że raczej nie potrzebuje, to gdy przychodzą chłodniejsze dni zmienia swoje zdanie. Czasami wystarczy naprawdę niewiele by można było zakupić fajny model kurtki. Dlatego już dziś można się zastanowić nad tym, jakie modele są dostępne jak i również czy kurtka pikowana będzie właściwa. Podstawową kwestią jest tutaj to, że kurtki pikowane są w bardzo różnej długości. Oznacza to, że nie zawsze taka długość jak pasuje koleżance, będzie właściwa również dla nas.

Kurtka pikowana na jakąś długość się zdecydować?

Długość kurtki powinna zależeć od figury kobiety, jak i również od wzrostu. Wiadomo, że długość do pasa optycznie wydłuża sylwetkę, dlatego jest to wręcz idealna kurtka pikowana dla niskiej osoby. Z kolei wysokie panie z powodzeniem będą mogły zdecydować się na kurtkę do bioder lub dłuższą. Wiadomo, że w ten sposób uda się spowodować, że cała sylwetka będzie o wiele bardziej proporcjonalna. Bardzo wiele kobiet obawia się zaburzenia proporcjonalności swojej sylwetki, dlatego umiejętne dobranie długości kurtki będzie mogło przed tym skutecznie ochronić. Śmiało można stwierdzić, że nawet jeśli do tej pory było to problematyczne, to z tą wiedzą zakup kurtki jest o wiele łatwiejszy.

Strój dla puszystej

Posiadanie większego rozmiaru nie jest żadną przeszkodą w zakupieniu naprawdę modnej kurtki. Tak naprawdę należy jedynie pamiętać o jej właściwej długości, kolorze i rozmiarze. Dzięki temu będzie ona dobrze leżała nawet jeśli założy się pod nią grubsze ubranie. Od czasu do czasu zmienia się poszczególne podejście do ubioru. Dlatego warto jest co jakiś czas zmieniać coś w swojej garderobie. Dzięki temu właściwie na każdą okazję uda się znaleźć coś naprawdę idealnego. Czasy pokazują, że kurtka pikowana to wspaniałe rozwiązanie na chłodniejsze dni. Co więcej wiele pań nosi je aż do pierwszych przymrozków a nawet w trakcie nich. To wszystko dzięki temu, że są one naprawdę ciepłe i z łatwością mogą stać się częścią stylizacji.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *