Kurtki sportowe- idealne na trening

Kurtka, która na pierwszy rzut oka pasuje jedynie do dresu nie jest zaskoczeniem. Prawdą jest, że z powodzeniem sprawdzi się ona również do sportowej sukienki, czy innych stylizacji. Wiele zależy od tego, jaki to model i w jakim kolorze. Jednak odpowiednio dobrana kurtka jest w stanie stać się uzupełnieniem dla bardzo wielu stylizacji.

Kurtki sportowe szyte na miarę

Prawdą jest, że podstawową kwestią jeśli chodzi o kurtki sportowe jest znalezienie właściwego rozmiaru dla siebie. Koniecznie należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie ma odpowiednie podejście do pewnych spraw. Kurtki sportowe mogą sprawdzić się przykładowo w połączeniu ze spodniami jeans. Komponowanie odpowiedniej stylizacji nie musi być trudne, by dało ciekawy efekt.

Jak kupować kurtkę?

Wiele pań decyduje się na patrzenie na model i kolor. Jednak podstawą jest przymierzenie. Należy sprawdzić czy rękawy są odpowiedniej długi. Bardzo ważną sprawą jest również to, czy cała kurtka jest właściwej długości, gdyż może się zdarzyć, że będzie zbyt krótka, co dotyczy zwłaszcza wysokich pań.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Born2be

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *