Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki wiosenne na chłodne poranki i wieczory

Posiadanie kurtki na wiosnę dla bardzo wielu osób wydaje się zupełnie nie mieć sensu. Wiadomo, że pierwsze cieplejsze dni i już przy plus 10 stopniach wydaje nam się, że są upały. Prawda jest taka, że już wieczory bywają chłodne, dlatego kurtki wiosenne się przydają.

Moda dla wysokich kobiet

Wysokie i co szczupłe kobiety, bardzo często zastanawiają się nad tym w jaki sposób się ubierać, by dodać sobie optycznie bardziej kobiecych kształtów. Dobrym rozwiązaniem będzie kurtka wiosenna, która kończy się tuż nad linią bioder. Wtedy nie tylko je optycznie uwidoczni, ale przede wszystkim sprawi, że sylwetka będzie się wydawała niższa, niż jest w rzeczywistości.

 

 

 

Wiosenne kurtki do auta

Wiele osób jest zdania, że skoro wszędzie poruszają się samochodem, to jednak kurtki są im zbędne. Jednak należy mieć świadomość co do tego, że nawet ta droga do i z samochodu może wymagać narzucenia na siebie czegoś. Jeśli zwykle ktoś nie stosuje żakietów, to z powodzeniem kurtka wiosenna idealnie sprawdzi się w roli narzutki.

 

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *