marcelina zawadzka najlepiej ubraną polką

Marcelina Zawadzka najlepiej ubraną kobietą

Marcelina Zawadzka najlepiej ubraną kobietą
Marcelina Zawadzka najlepiej ubraną kobietą

Instagram: Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka została uznana za najlepiej ubraną kobietę mediów. Piękna polska modelka, Miss Polonia 2011, a od niedawna także prezenterka telewizyjna i aktorka wygląda niezwykle olśniewająco. Jej styl to połączenie kobiecości, świeżości, najnowszych trendów i wygody. Za to kochamy ją my i świat mediów!

Marcelina Zawadzka najlepiej ubraną kobietą mediów została nie bez powodu. Co rusz widzimy piękną prezenterkę Pytania na śniadanie na okładkach największych modowych pism. Jej nienaganna figura, piękne, zdrowe włosy, świetlista cera sprawiły, że Marcelina jest także twarzą marki kosmetycznej Bell. Trudno pomyśleć kto mógłby być lepszą ambasadorką niż ona. Stanowi wzór dla wszystkich Polek.

Podziękowania w social media

Gwiazda nie kryła swojego wzruszenia. Na jej Facebooku możemy przeczytać: „Dziękuje wszystkim którzy 3maja za mnie kciuki i zawsze we mnie wierzą… czyli Wy obserwujący na instagramie i fb”. Na swoim Instagramie napisała zaś „Bardzo dziekujeeee za to wyróżninie ??? ,,NAJLEPIEJ UBRANA KOBIETA W MEDIACH” ???‍???‍? Jestem naprawdę zaskoczona! Co prawda od lat moje życie związane jest w pewnym stopniu z modą. Zaczynałam jako modelka, współpracowalam z różnymi markami modowymi, ale moda nigdy nie była dla mnie głównym tematem zainteresowań. Często przyznaje się do tego, że równie dobrze czuję się w motocyklowym kombinezonie czy stroju do auta rajdowego. Taka już jestem, że na pierwszym miejscu jest u mnie pasja, moje zainteresowania a moda to dodatek – ważny, wiele znaczący, ale jednak dodatek do prawdziwego życia. To, jak wyglądam na antenie czy na czerwonym dywanie to także zasługa bliskich mi osób, z którymi współpracuję od lat. Mam to szczescie, ze stylistka jest moja kochana siostra @k.zawadzka ?❤️? dziekujeeee Ci!!! Dziękuje tez @januszsabaj (nie jesteś stylistką ale tez często pomagasz mi w tej trudnej materii;) Bardzo dziękuję za tę nagrodę, bo ona pokazuje, że być modnym nie oznacza być takim jak wszyscy, jak dyktują trendy. Moda to dla mnie sposób na wyrażenie siebie w każdych sytuacjach”

Gratulujemy!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *