Męskie fryzury 2018

Męskie fryzury 2018

Męskie fryzury 2018 to artykuł, w którym znajdziesz topowe propozycje, które odmienią Twój wygląd. Jeśli szukasz odpowiedniej fryzury na nadchodzący sezon, w tym artykule odkryjesz, co będzie na topie. Sprawdź i bądź stylowym mężczyzną!

Męskie fryzury 2018

Chciałbyś odmienić swój wygląd, sprawić sobie nową fryzurę, a nie wiesz, od czego zacząć? Przede wszystkim powinieneś stworzyć źródło inspiracji. Przejrzeć katalogi z męskimi fryzurami, przekopać internet i wybrać tę, która spodobają Ci się najbardziej. Następnym krokiem powinna być konsultacja. Wybierz się do fryzjera, który ma renomę i nie jest przypadkowym spotkanym po drodze z pracy. Mistrzowie cięcia, którzy mają wyobraźnię, zasugerują Ci odpowiednie rozwiązanie. My polecimy Ci te propozycje, które będą królowały w 2018.

Artystyczny nieład
Męskie fryzury 2018

pinterest.com

To propozycja dla mężczyzn, którzy mają dłuższe włosy. Jeśli decydujesz się na taką fryzurę, powinieneś pamiętać, że musi się uzupełniać z Twoim charakterem. Tę opcję polecamy buntownikom, o twardych zasadach, którzy na co dzień ubierają się w stylu heritage i street jest ich drugim domem. W tym wypadku zostało zastosowane ostre cięcie i degażowanie górnej części. Dodatkowo zostały wygolone boki i tył. Fryzura idealnie komponuje się z dłuższą brodą.

Prince
Męskie fryzury 2018

pinterest.com

Fryzura określona mianem księcia wśród cięć. Boki i tył głowy skrócone niemalże na zero i ostre cięcie w górnej części. Do pielęgnacji takiej fryzury wystarczy odpowiednia pasta lub wosk. Krótkie cięcie sprawi, że zawsze będziesz wyglądać schludnie i nic nie zburzy ładu Twojej czupryny. Tę propozycję kierujemy do mężczyzn o łagodnym usposobieniu, którzy na co dzień wybierają koszulę lub marynarkę. To zdecydowanie uczesanie w stylu smart casual.

równo i krótko
Męskie fryzury 2018

pinterest.com

To propozycja dla mężczyzny, który jest praktyczny. Krótko przycięte włosy na jeżyka i równa linia nad czołem to must have nadchodzącego roku 2018. Połączenie takiej fryzury ze stylem sport casual to strzał w 10. Połączenie takiej fryzury z równo przyciętym zarostem i dłuższym wąsem sprawi, że będziesz wyglądać niesamowicie pociągająco. Co więcej, z pewnością zwrócisz uwagę kobiet i zyskasz przychylność wśród swoich przyjaciół. gry sloty darmowe

Loki, loki i jeszcze raz loki
Męskie fryzury 2018

pinterest.com

Dłuższy przód Twojej fryzury, krótko przycięte loki i ułożenie niemalże na słynnego, nieco już historycznego irokeza to strzał w 10 dla każdego mężczyzny, który ma burzę loków. Pamiętaj, że każde włosy tego typu mają nieco gęstszą strukturę i konieczne jest ich degażowanie przynajmniej raz w miesiącu.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *