Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Modne paski do torebek

Modne paski do torebek! Hot or not?

Modne paski do torebek to artykuł, w którym dowiesz się, dlaczego to pasek jest ważniejszy od torby w nadchodzącym 2018 roku. Polecimy Ci również jak łączyć ze sobą dwa odrębne elementy tego modnego dodatku, który uwielbia każda kobieta. To hot news tego roku!

Modne paski do torebek
Modne paski do torebek

pinterest.com

Masz w domu torbę, z której już dawno nie korzystasz? Straciła swój świetny wygląd, a Ty wybierasz klasyczne modele? Nadaj Twoim stylizacjom odrobiny awangardy. Właśnie dziś dowiadujemy się, że to pasek jest ważniejszy od samej torby. W sieci sklepów Stradivarius, Mango czy Orsay znajdziesz paski, które zawierają liczne zdobienia: od grochów, po perły, cekiny, a nawet ćwieki. Cena takiego paska zależy od modelu, ale waha się w przedziale cenowym od 29 zł po 70 zł. Pomyślisz, że za taką kwotę możesz kupić torbę? Odpowiadamy – podstawę do stworzenia swojej udanej stylizacji masz już w domu – warto dać jej drugą szansę, a taki pasek może sprawić, że torba zyska, a sama Ty poczujesz się wyjątkowo. Nawet najdroższa torebka może wyglądać znacznie lepiej w towarzystwie kontrastowego, oryginalnego paska.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *