Najlepsi modele 2017

Najlepsi modele 2017 – TOP 5!

Najlepsi modele 2017 to ranking, w którym znajdziecie 5, najpopularniejszych, najbardziej wpływowych i oryginalnych mężczyzn, którzy zyskali sławę w mijającym roku. Poza oryginalną twarzą, pięknym ciałem, mogą poszczycić się dużą ilością pokazów mody i okładek czołowych magazynów o tematyce lifestyle. Sprawdźcie podsumowanie Ikony Mody i wybierzcie najgorętsze ciacho strefy fashion!

Najlepsi modele 2017

Środowisko modelingu jest bezlitosne. Aby utrzymać się w top of the top, należy ciężko pracować nad swoim ciałem, pojawiać się na castingach, aktualizować swoje portfolio, zaliczać wybiegi, okładki i zdobywać kolejne kontrakty na całym świecie. Tylko nielicznie mogą sobie pozwolić na miano top modela. Którzy mężczyźni w tym roku stanęli na szczycie? Sprawdźcie nasze podsumowanie!

David Gandy
Najlepsi modele 2017

pinterest.com

Ma 37 lat i dużo sukcesów na swoim koncie. Choć nie należy do najmłodszych mężczyzn w zawodzie, na dobre zdominował zawód. Był twarzą Dolce & Gabbana w 2006 r. a jego twarz jest nadal najgorętszym „towarem” na rynku kosmetyków. W ubiegłym roku zdobył okładkę magazynu GQ jako najgorętszy model roku, a obecnie nadal współpracuję przy kampanii DG. Wiek mu zdecydowanie służy, a ciała może pozazdrościć niejeden dużo młodszy kolega po fachu. To Ikona Mody na miarę XXI wieku!

Matthew Noszka
Najlepsi modele 2017

pinterest.com

W wieku 22 lat został odkryty w społeczności Instagrama. Jego kariera nabrała niebywałego tempa. Ostatnio pracował dla Moschino, Philippa Pleina i Jeremy’ego Scotta. Przed rozpoczęciem kariery w modelingu, był zapalonym koszykarzem. Zadbane ciało, piękna twarz i masa sukcesów na koncie.

Rob Evans
Najlepsi modele 2017

pinterest.com

Ma 28 lat i nie jest typowym pięknem wpisującym się w kanon pożądanych modeli. Mimo to zrobił wielką karierę. Ma znakomitą sylwetkę, jedną z najlepszych w tym rankingu, a to z pewnością spora zasługa sportu, który uprawia – mowa o boksie. Również może pochwalić się współpracą z najlepszymi. Givenchy, Moschino i Jeremy Scott. Pomimo nie najmłodszego wieku, nadal pozostaje w stawce. Z Tyrą Banks pracował przy programie America’s Next Top Model.

Sean O’Pry
Najlepsi modele 2017

pinterest.com

Ma 27 lat i jest jednym z najlepiej zarabiających modeli w show-biznesie. Karierę rozpoczął 11 lat temu, gdzie w serwisie MySpace został zauważony przez Nolé Marina – stylistę i jurora programu America’s Next Top Model. W 2009 r. został uznany za najgorętszego mężczyznę debiutującego w świecie modelingu. Jego klasyczna, nieco ponadczasowa uroda hipnotyzuje. Która z Was nie może oderwać się od jego spojrzenia?

Francisco Lachowski
Najlepsi modele 2017

pinterest.com

Najlepszy model według rankingu models.com w roku 2016. Przez cały kolejny rok utrzymywał swoją pozycję na rynku. Ma na swoim koncie wiele okładek, w tym dla Reflex, Vogue. Pokazy dla największych i kontrakty w kilku agencjach na całym świecie. Czy polskie nazwisko to przypadek?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *