największe błędy w jesiennych stylizacjach

Największe błędy w jesiennych stylizacjach

Największe błędy w jesiennych stylizacjach, które popełniamy każdego dnia. Co robić, by nie stworzyć złego setu i nie być wytykanym na ulicy. Sprawdź najnowsze trendy z Ikoną Mody. 

Największe błędy w jesiennych stylizacjach

Największe błędy w jesiennych stylizacjachPotrzeba czasu, by stworzyć swój unikalny styl i by móc zainspirować innych. Już w młodości kształtujemy swój gust i na podstawie obserwacji, inspiracji, doświadczenia, wybieramy to, w czym czujemy się dobrze i z czym utożsamiamy się każdego dnia. Działania wbrew sobie nie wpływają korzystnie na naszą szafę i tworzone stylizacje i to może być numer jeden, jeśli chodzi o największe błędy w jesiennych stylizacjach. Pora nie sprzyja. Chciałoby się siedzieć w domu, pić herbatę i czytać książki. Kiedy trzeba wyjść, zaczynamy się zastanawiać co włożyć. I tu biegniemy z pomocą.

Fundamentalne zasady

Największe błędy w jesiennych stylizacjachPo pierwsze wybierając się na zakupy, nie rzucaj się na promocje. Ten sezon jest za nami i o ile można coś fajnego złapać w okresie SALE, o tyle nie może to być wszystko, bo „cena spadła” Bądź racjonalna. Nie wydawaj zbyt dużej kwoty i świadomie dobieraj ubranie pod sylwetkę, kolor włosów czy oczu. Kolorem sezonu jest czerwień, butelkowa zieleń, odcienie granatu i szarości. I wszystko, po co sięgasz, powinno ograniczać się do tych barw. Chyba, że jesteś wyspecjalizowaną trendetterką, możesz sobie pozwolić na zabawę printami i teksturą. W tym wypadku polecamy motywy kwiatowe, nadal moro i panterkę.

Nie kupuj, bo ktoś ma

To stwierdzenie wyryj sobi w myslach i zapamiętaj do końc życia. Nigdy nie będziemy wyglądać w czymś tak dobrze, jak kolega czy koleżanka. Jeżeli koleżanka kupiła super spodnie, zainspiruj się i poszukaj podobnych. Unikaj sytuacji, kiedy w pracy lub na luźnym wyjściu pojawicie się w tym samym. Unikaj również zakupu pod presją partnera. Jeżeli coś jemu się podoba, a niekoniecznie Tobie, mów stanowcze nie i szukaj dalej. Ktoś, kto jest z Tobą, doceni Twoją asertywność i indywidualizm.

Modne fasony

Największe błędy w jesiennych stylizacjachJeżeli chodzi o spodnie – wszystko zależy od tego, jaką masz figurę. Sprawdzone w stylizacjach spodnie palazo, mom fity czy high waisty obecnie robią największą furorę w świecie mody. Koszule zawsze są na topie, jak i bluzki. Wybieraj te w kolorze butelkowej zieleni, błękitu, czerwieni, albo postaw na klasyczny biały lub czarny. Kurtki to płaszcze, płaszcze szlafrokowe, bomberki, trencz, kożuchy, które wracają do łask i lakierowana skóra. Oversize nadal jest na topie, więc tego nigdy za wiele, szczególnie jeśli jesteś kobietą, która niekoniecznie chce podkreślać swoją figurę. Swetry i bluzy są na topie, szczególnie te w odcieniach czerwieni. Nie bój się ożywiać swoją stylizację, bo ulice, bez słońca potrzebują Twojego koloru. Staraj się łączyć set w taki sposób, by ograniczać się do trzech kolorów. Pamiętaj o tym, że dodatki to również ważna sprawa. Unikaj butów, które mają odkryte palce, odłóż poszarpane spodnie i nigdy w życiu nie zakładaj krótkich topów. Te wszystkie rzeczy są już poza sezonem. Wybieraj rozsądnie, planuj swoje wydatki i korzystaj z pogody na robienie zdjęć, póki jest. Niech internet o Tobie usłyszy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *