Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska to Ikona Mody i Muzyki. Bez wątpienia. Jej ostatnia płyta Halo, tu Ziemia i wielka metamorfoza stylu, którą przeszła zaskakuje po dziś dzień. Piękna kobieta, coach, inspiracja modowa i matka w naszym artykule. Sprawdź koniecznie!

Natalia Kukulska

Tyle, co przywitała na świecie swoją córeczkę, wydała nową płytę Halo, tu Ziemia i radykalnie zmieniła swój styl. O Natalii można powiedzieć wiele, bez wklejania metryczki i informacji o karierze. Skupmy się na obecnej Natalii, bo ta, jest najbardziej hot.
Zaskakuje przede wszystkim, brzmienie nowych piosenek. Jej utwory są napisane bardzo inteligentnie. Zarówno muzyka, jak i teksty sprawiają, że bijemy pokłony. Są pełne awangardy, koloru i mody w stylu retro. Wystarczy spojrzeć na pierwszy teledysk do utworu Kobieta.

Czy teledysk nie zaskakuje? My bijemy wielki pokłon. Za kunszt wokalny, przemyślaną aranżację przestrzeni i niesamowite kostiumy. Natalia już przy wydaniu pierwszej płyty Światło wiedziała, w jakim kierunku rozwijać swoją karierę. Z tęsknoty za mamą tworzyła coś, co dawało ukojenie i wzruszało. Z czasem stała się silną kobietą o silnym charakterze.

Styl Natalii Kukulskiej
Natalia Kukulska

viva.pl

O stylu Natalii można pisać bez końca. Patrząc na dawne stylizacje, można się zastanawiać, czy to aby na pewno ta sama kobieta. Z dawnej, cichej, skromnie ubranej dziewczynki, która śpiewała dla dzieci, zamieniła się w dojrzałą kobietę, która w stylizacjach stawia na awangardę. Każdy jej koncert to uczta nie tylko dla ucha, ale i dla oka. Kolor, różne tekstury i mix połączeń. Tak można w skrócie określić to, czym charakteryzuje się nowa Natalia Kukulska. Coraz częściej wybiera świetliste ubrania. Stawia na oversize, szerokie spodnie, buty na wysokim koturnie i szykowne bomberki. Nie zapomina o dodatkach. Jako królowa RNB pozwala sobie na dozę szaleństwa. Modne kolczyki koła, zegarek damski. 2018 r. to będzie rok tej artystki i co do tego nie mamy wątpliwości, bo Natalia nie boi się już niczego, jest silna jak nigdy dotąd, a dla nas jest Ikoną!

Halo tu ziemia

Za nowym stylem poszło w parze również nowe brzmienie. Natalia stawia na mocniejsze dźwięki, a jej styl RNB tęskni do rockowych kawałków. Przekonajcie się sami!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *