Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Nowa kolekcja Reebok

Nowa kolekcja Reebok z polskimi celebrytami!

Nowa kolekcja Reebok to propozycja dla kobiet aktywnych. Szczególnie przeznaczona dla tych, które kochają styl sport casual, dla osób, które szukają stylizacji na trening, ale i dla kobiet, które szukają idealnego połączenie wersji sportowej z elegancką. Kampanię reklamują młode, polskie celebrytki. Sprawdź w artykule hot news!

Nowa kolekcja Reebok

Nowa kolekcja Reebok

gala.pl

Ubrania z najnowszej kolekcji Reebok możesz przeznaczyć do codziennych stylizacji, eksperymentując w łączeniach eleganckich i sportowych, jak i na trening. Bądź modna na siłowni i wybierz oryginalne printy i bogactwo wzorów zamkniętych w kolekcji. W kolekcji znajdziecie legginsy, topy, koszulki oraz staniki sportowe. Nie zabraknie bluz i kurtek, a szczególną uwagę warto zwrócić na kosmiczne printy, których na ubraniach nie zabraknie. W polskiej kampanii wystąpiły młode celebrytki – Agata Sieramska, Justyna Połeć, Julia Wieniawa oraz Agata Hincyngier. To absolutnie hot news!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *