Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Nowa kolekcja Victorii Beckham

Nowa kolekcja Victorii Beckham – jesień-zima 2018/2019

Nowa kolekcja Victorii Beckham jest niemałym zaskoczeniem w świecie mody. Projektanta ostatni raz prezentowała swoje pomysły prawie 10 lat temu. Od tamtej pory zebrała wierne grono swoich klientek, które z niecierpliwością oczekiwały nadejścia nowej odsłony kolekcji ubrań byłej Spicetki. Te, które zostały zaprezentowane na Nowojorskim Fashion Week, oczarowały bez dwóch zdań. Sprawdź koniecznie artykuł hot news!

Nowa kolekcja Victorii Beckham

Nowa kolekcja Victorii Beckham

pinterest.com

Była wokalistka zespołu Spice Girls już jakiś czas temu postanowiła zostać projektantką mody. Jej pierwszy projekty ujrzały światło dzienne 10 lat temu. Wtedy, za pomocą swojego nazwiska, jak i wsparcia ze strony męża – Davida, wypuściła pierwszą linię, która zebrała wierne grono klientek na całym świecie. Projekty Victorii Beckham są minimalistyczne i nie pozostawiają wątpliwości o tym, że przeznaczone są dla prawdziwych dam. Każdy kolejny produkt, który trafiał w ręce kobiet, zbierał sporo pozytywnych recenzji. Ten ostatni pokaz, który mieliśmy szansę zobaczyć w ramach New York Fashion Week 2018, oczarował swoją prostotą. Zwiewne sukienki, ciężkie płaszcze, kamizelki i skórzane kombinezony to najmodniejsze zestawy, które znalazły się na wybiegu. Wśród kolorów dominował grafit, kolor granatowy, khaki oraz purpura. Sprawdźcie materiał video, by dowiedzieć się więcej.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *