Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
O co chodzi z sexedpl?

O co chodzi z sexedpl?

O co chodzi z sexedpl? Kto jest jego twórcą i jaki me cel w przekazywaniu idei o życiu seksualnym? Sprawdź w naszym artykule, co z tym wszystkim ma wspólnego Top Modelka Anja Rubik.

O co chodzi z sexedpl?
O co chodzi z sexedpl?

wysokieobcasy.pl

Wczoraj ruszył projekt, którego twórcą jest polska top modelka Anja Rubik. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, filmu, ale również osoby związane ze środowiskiem modowym będą opowiadać w ciągu 60 sekund o życiu seksualnym. Projekt ma na celu edukację seksualną i ma się rozpowszechnić w internecie z prędkością światła. Właśnie ukazał się pierwszy film, w którym aktor – Maciej Stuhr opowiada o seksie bez elementów tabu. Jeśli Państwo Polskie nie przykłada wagi do nauczania świadomej seksualności, pora na nas – artystów, muzyków, projektantów, modelki, ale i zwykłych ludzi, których ten temat powinien interesować.

Kto jej to powie?

Za nami pierwszy odcinek. Maciej Stuhr przekazuje swojej córce prostą informację o seksie. Bez skrupułów i zbędnych wyjaśnień. To trudna sprawa, mówić swojemu dziecko o seksie. Szczególnie, że żyjemy w państwie, które uważa się za katolickie. W takich sytuacjach edukacja seksualna w szkołach jest niemożliwa, a to spory błąd. Zakazany owoc smakuje najlepiej i z czasem każde dziecko dowiaduje się o tym, do czego służą narządy płciowe. Pornografia jest na wyciągnięcie ręki, doświadczeni koledzy i koleżanki również niezbyt inteligentnie mówią o tym, że seks to fajna zabawa. Maciej Stuhr w tym filmie przekazuje prawdę uniwersalną. Mówiąc do córki, zwraca się do każdego młodego człowieka, który powinien wiedzieć o seksie, o zabezpieczeniach, niepożądanej ciąży czy chorobach przenoszonych drogą płciową. Środowisko, które wspiera ten projekt, jest imponujące. Zobaczcie, co Stuhr mówi w pierwszej odsłonie.

Wspierają projekt bez zastanowienia

Przy obecnych rządach nie ma człowieka, który odmówiłby Anji Rubik udziału w takim projekcie. Wśród najbardziej znanych są Monika Brodka, Maffashion, Robert Biedroń czy Roma Gąsiorowska. Modelka mówi, że los Polski nie jest jej obojętny i że nie może przejść obojętnie wobec tego, co się obecnie dzieje. Ograniczenia edukacyjne, antykoncepcyjne, jak i ograniczenia praw. Wolność w demokracji to podstawa. Zachowanie top modelki jest godne tytułu Ikony Mody. 2017 rok pokazał, jak Anja wspiera działania KOD-u, staje w obronie Trybunału Konstytucyjnego, czy jest całym sercem za kobietami podczas czarnego protestu. Zobaczcie zwiastun projektu i dołączcie do akcji, bo warto. Ikona Mody wspiera Anję i inicjatywę całym sercem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *